Wojtkowiak zamiast Sułkowskiego

1274

Swoje poparcie dla Damiana Sułkowskiego, byłego radnego gminnego, obecnie radnego powiatowego wycofał wojewoda dolnośląski. Nowym przedstawicielem wojewody został Ryszard Wojtkowiak.

Decyzja wynikła z ustaleń koalicjantów PO i PSL. Jednakże jestem przekonany, że taka osoba jak ja na pewno zdecydowanie i pozytywnie wpłynęłaby na funkcjonowanie PZZLA w gminie Żmigród – skomentował Damian Sułkowski, który nadal będzie członkiem Rady Społecznej Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie.

6 KOMENTARZY

  1. Knucie i spiskowanie za plecami kolegów z partii nie popłaca. W tym momencie na nic samokrytyka na fejsie i popis wyreżyserowanego prostactwa na przedostatniej sesji powiatu. Należy znać swoje miejsce w szeregu, szczególnie jak ono jest w ostatniej ławce. Jak się tego nie przyswoi, to nawet to co Radek Sikorski obrazowo robi naszym sojusznikom za oceanu nie pomoże, no chyba że na kołatanie migdałków.

  2. To są skutki pańskiej kultury na sesji powiatowej, niestety malutkie skutki. Poziom radnych PO jest żenujący, a te blondynki z tej sesji, to nie ma co się dziwić, że opowiada się o nich kawały.

  3. Panie Sułkowski jest Pan kiepskim nauczycielem życzę powodzenia w polityce ,tam na pewno da Pan sobie radę. Powodzenia uczniowie z CKP

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here