Stypendia dla żmigrodzkich sportowców

223
Trener tenisistów Marek Mądry oraz jego podopieczni.

W przyjaznej atmosferze żmigrodzcy sportowcy otrzymali umowy, które opiewają na wypłatę 100 zł miesięcznie dla każdego z nich przez kolejny rok. Warunkiem umowy jest oczywiście ich dalszy udział w sporcie.

Burmistrz Żmigrodu Robert Lewandowski mówił jak ważny jest dla niego sport w naszej miejscowości. – Łącznie przyznaliśmy w tym roku 30 stypendiów na kwotę 39 tys. zł; taki jest wydatek z budżetu gminy na te cele – poinformował burmistrz.

Stypendia i gratulacje z rąk burmistrza otrzymali najlepsi sportowcy.
Stypendia i gratulacje z rąk burmistrza otrzymali najlepsi sportowcy.

Było to drugie spotkanie, na którym zostały wręczone stypendia. W pierwszej turze nagrodzeni zostali między innymi lekkoatleci i siatkarze, a w drugiej swoje nagrody odebrali: piłkarze, tenisiści oraz przedstawicielka grupy trenującej karate. W spotkaniu wziął udział również trener tenisa stołowego Marek Mądry. Każdy z nagrodzonych po uściskaniu ręki burmistrza z gratulacjami, podpisał umowę uprawniającą do otrzymywania stypendium sportowego. Nagrodzeni to: Joanna Jurkowska, Paweł Chorzępo, Michał Kupczyk, Damian Małys, Aleksander Przybylski, Karol Przybylski, Grzegorz Mazurek, Marcin Matusiak, Maciej Brumirski, Tomasz Tomaszewski, Mateusz Olikiewicz, Kamil Pilarski, Dominik Piotrowski i Sebastian Zagórski.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here