Razem wygrajmy plac zabaw dla naszych pociech.

382
Taki plac zabaw możemy mieć również w gminie Żmigród.

Firma Nivea z dniem 3 kwietnia rozpoczęła konkurs na „Podwórko Nivea”. W tym roku 40 miejscowości w Polsce może wygrać dla swoich pociech nowe place zabaw.

Jednym z miast które mają szansę na budowę takiego placu jest Żmigród!!!

Wystarczy codziennie odwiedzać stronę internetową www.nivea.pl i oddawać swój głos na „Podwórko Nivea” zlokalizowane w Żmigrodzie przy ulicy Czereśniowej (teren przy przedszkolu „Zielona Dolina”).

Wszelkie wskazówki do głosowania są opisane na podanej stronie w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Głosowanie odbędzie się w dwóch turach, a w każdej wyłonionych będzie dwadzieścia zwycięskich miejscowości.

Nie ma lepszego połączenia niż zabawa w ruchu plus świeże powietrze.
Nie ma lepszego połączenia niż zabawa w ruchu plus świeże powietrze.

Pomóżmy naszemu miastu zawalczyć o „Podwórko Nivea”, które ma nawiązywać do klasycznych zabaw popularnych za czasów naszego dzieciństwa takich jak: gra w klasy, skakanka, czy huśtawka.

Nasze dzieci zamiast siedzieć w domu przed komputerem czy telewizorem będą miały miejsce, gdzie dotlenią się przez zabawę oraz nawiążą bliższy i lepszy kontakt z rówieśnikami, co zaprocentuje w przyszłości.

Ze względu na dużą ilość miejscowości startujących w tym konkursie, liczy się każdy głos i to już od dziś. To od nas zależy czy damy naszej gminie Żmigród oraz naszym pociechom i rodzicom miejsce zabaw dla całej rodziny.

Wygra 40 miejscowości, postarajmy się być jedną z nich.
Dajmy dzieciom namiastkę tego, co sami mieliśmy w dzieciństwie.
Dajmy dzieciom namiastkę tego, co sami mieliśmy w dzieciństwie.

Anna Sokulska

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here