Gabinet rehabilitacji „MediGO”

1064

W Trzebnicy jest kilka prywatnych gabinetów rehabilitacyjnych; jednym z ostatnio otworzonych jest „MediGo”. Jego właścicielka Agata Binko proponuje swoim pacjentom wiele zabiegów w zakresie rehabilitacji, fizykoterapii i masażu. W ofercie znajduje się też kinematic taping, czyli plastrowanie dynamiczne. Jest to metoda terapii polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, stosuje się ją w leczeniu bólu różnego pochodzenia i zaburzeń ruchu.

Gabinet Agaty Binko jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych mających trudności z poruszaniem się. Do głównych drzwi prowadzi wprawdzie kilka stopni, ale wejść do budynku można również od tyłu, gdzie schodów nie ma. Pacjentów, którym stan zdrowia nie pozwala wychodzić, terapeutka odwiedzi w domu i wykona zabieg na miejscu.

Mankamentem jest konieczność płacenia za zabiegi. Właścicielka czyni w NFZ starania o kontraktowanie uzupełniające w roku bieżącym. Natomiast jest duża szansa, że w roku przyszłym NFZ będzie refundował terapię.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here