Agata Pienio nową skarbnik Obornik Śląskich

1242
Agata Pienio zastąpi na stanowisku skarbnika Dominikę Głowaczewską-Nahotko.

Nie minął nawet pełny miesiąc, a oborniccy radni powoływali ponownie skarbnika gminy. Przypomnijmy, że w lutym z funkcji skarbnika została odwołana Dorota Fiłon, która, jak tłumaczył burmistrz Arkadiusz Poprawa, przebywa na długoterminowym zwolnieniu lekarskim, co uniemożliwia jej pracę. Po głosowaniu radnych nową skarbnik została Dominika Głowaczewska-Nahotko.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]

Na nasze ręce została złożona rezygnacja pani Dominiki Głowaczewskiej – Nahotko. Pani Dominika sama zrezygnowała z pracy. Miała swoje osobiste powody, dlatego też proszę o przyjęcie jej rezygnacji. A w związku z tym, że gmina nie może być bez skarbnika, proszę państwa, aby powołać na to miejsce Agatę Pienio, która jest wieloletnim pracownikiem naszego urzędu, wydziału finansowego, bo myślę, że dobrze da sobie radę jako skarbnik – zarekomendował burmistrz Arkadiusz Poprawa.

Jestem pracownikiem urzędu od prawie 6 lat. Pracuję na stanowisku księgowej ds. budżetu, rozliczam także fundusz sołecki. Pod opieką pani Czesławy Grech czerpię wiedzę z jej doświadczenia. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą, jestem także magistrem zarządzania. Mam nadzieję, nasza współpraca będzie się dobrze układała – powiedziała Agata Pienio.

Wszyscy radni zagłosowali za powołaniem na tę funkcję nowej skarbniczki. Przewodnicząca Agnieszka Zakęś skomentowała po podjęciu uchwały: – W tej sprawie chyba powinniśmy trafić do Księgi Rekordów Guinnessa.  [/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here