Mecz żółtych kartek

166
Zawodnik Łapczyc podczas akcji.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie. Piłka wędrowała od bramki do  bramki. Dopiero po 12 minutach wyraźniejszą przewagę w polu uzyskali goście. W tym czasie obserwowaliśmy groźne wypady pod bramkę Pogoni. Szkoda, że parę rozegrań nie zostało zakończonych celnymi uderzeniami. Ta połowa meczu zapisała się kartkami. Mnogość żółtych kartek zawsze może zaowocować czerwonymi. Tak też się stało. Pierwszy zszedł z boiska zawodnik Łapczyc, a pod koniec meczu piłkarz Szczytkowic. W obu przypadkach zawodnicy otrzymali po dwie żółte kartki. Ostateczny wynik meczu to 1:1

Mecz zakończył się sprawdzeniem przez sędziego składu drużyny gości, bez sprawdzenia gospodarzy. Ta decyzja mogła mieć podstawę osobistą, bowiem kibice gości bardzo głośno obrzucili sędziego nieprzyzwoitymi uwagami.

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Gospodarze – Kamil Kasperek, Paweł Gierczak, Krzysztof Dębek, Michał Pastuszko, Maciej Owaleszczuk, Kamil Zając, Krystian Kasperek, Patryk Budziów, Przemysław Szemik, Krzysztof Szewczyk, Daniel Małobowski,  Jacek Stępień, Bartłomiej Duszyński, Adrian Pastuszko, Sebastian Szczurek, Michał Szemik, Przemysław Kacprzak;

Goście – Karol Łoskot, Adrian Fil, Artur Wojtaszek, Łukasz Górski, Przemysław Gradek, Kamil Gondek, Grzegorz Gawlicz, Piotr Łoskot,  Patryk Tęcza, Patryk Sron, Dawid Żurawski, Dawid Wyzinkiewicz, Dominik Gondek.