Okręgówka w młodzieżowym wydaniu

966
Młodzi zawodnicy w czasie gry.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkich ataków gości. Można powiedzieć, że siedzieli pod bramką gospodarzy. W okolicy 7 minuty wykonali dwa ładne podania z lewego skrzydła w pole karne Głuchowa. Drugie przejął Oskar Fatyga i wykorzystał je skutecznie (1:1).

Ten gol zachęcił gości do jeszcze szybszej gry. Jednak obrona gospodarzy nie pozwalała na wiele. Od tego momentu gra stawała się bardziej brutalna. Sędzia musiał gasić zapalczywość młodych – żółtymi kartkami, wyciągając je w tej połowie aż pięć razy. Przewaga gości powoli gasła, a do głosu znów dochodzili gospodarze. Zobaczyliśmy ich groźny strzał obok prawego słupka. Napór gospodarzy narastał. Zaczęła się taktyczna gra skrzydłami. Obie drużyny jak na zamówienie zaczęły prowadzić grę bardziej ekonomicznie, wykorzystując szybkich skrzydłowych. Ten sposób  doprowadził do następnych goli. Wynik na 2:1 podwyższył pierwszy kapitan gospodarzy Kewin Makówka  a za porę minut wyrównał na 2:2  Aleksander Skrzypek.

Obserwacja całego meczu każe zapisać uwagę – remis jest sprawiedliwym wynikiem meczu. Obie drużyny wykazały się dobrym przygotowaniem kondycyjnym.

Drużyny wystąpiły w składach:

Gospodarze –  Damian Stanisz, Andrzej Domagała, Adrian Zimny, Jan Adamski, Korneliusz Nycek, Kacper Franczak, Dominik Dudek, Jakub Szymczyszyn, Bartosz Wójcikowski, Radosław Wójcikowski, Kewin Makówka, Łukasz Sołtysik, Igor Cendrowski, Michał Treliński.

Goście – Filip Rybicki, Krystian Więcek, Dawid Grzecznik, Rafał Rejek, Piotr Wójtowicz, Adrian Zięba, Aleksander Skrzypek, Maciej Morawski, Oskar Fatyga, Mikołaj Wyrzykowski, Igor Zdeb, Eryk Jędryszka, Kamil Siwik, Kacper Kupis, Dominik Łagosz.