Trzy punkty Dolpaszu i jeden Boru

250
Piłkarze Dolpaszu na własnym boisku wywalczyli 3 punkty.

Trzy punkty dały awans

Piłkarze Dolpaszu Skokowa grali na własnym boisku, co dodatkowo motywowało ich do dobrej gry. Skokowianie byli zdecydowanie lepiej zorganizowani i skoncentrowani od rywali, co przełożyło się na wynik.

Wszyscy zawodnicy z podstawowego składu byli na meczu, w pełnym składzie przystąpiliśmy do gry. Mecz bardzo mi się podobał, było dużo akcji, a prowadzenie Dolpaszu trwało przez większą część spotkania. Naszemu zespołowi bardzo pomagała dobra gra Górala i Konopackiego z przodu, a z tyłu świetnie się spisywali Gałecki i Zalewski.To zawodnicy, którzy zasługują z pewnością na wyróżnienie, aczkolwiek jestem zadowolony z gry całego zespołu – powiedział Paweł Grzyb, prezes Dolpaszu Skokowa.

Mieliśmy wiele sytuacji, niestety znowu brak skuteczności skutkował małą ilością bramek. Myślę, że mogliśmy wygrać nawet 5:0, ale przez brak skuteczności mamy właśnie taki wynik. W drugiej połowie  Pawłowice zagroziły naszej bramce, ale doskonałym refleksem popisał się Król, a już wydawało się, że piłka będzie w bramce. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, ale wykorzystali je tylko Góral i Zalewski. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą sobotę na wyjeździe z  Mirkowem/Długołęką. Na pewno podejdziemy do tego spotkania bardzo poważnie. Dla nas ważne są wszystkie mecze do końca, za każdym razem musimy podejść do spotkania bardzo skupieni, bo od tego zależy nasze utrzymanie się w lidze okręgowej – mówi Pawel Grzyb.

Skład Dolpaszu Skokowa: Piotr Król. Wojciech Okoński, Piotr Kaczałko, Paweł Gołaś, Tomasz Figura, Dariusz Zalewski, Tomasz Gałecki. Ryszard Górnicki, Kamil Kanownik, Piotr Sokołowski, Krzysztof Jaworski, Konrad Tabak, Bartłomiej Nykiel, Krystian Stawiski, Damian Bąkowicz, Marceli Kiepul, Dariusz Góral, Piotr Konopacki.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0] [/hidepost]

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here