Pracownia „Stylownia” rozpoczęła działalność

976

Panie będą się spotykały raz w tygodniu, we wtorki. Tymczasowo zajęcia będą się odbywały w sali trzebnickiego ratusza, a po remoncie budynku TCKiS-u Stylownia otrzyma profesjonalną pracownię w odnowionych wnętrzach.

-Nasze zajęcia będą prowadzone w formie luźnego spotkania –mówi instruktorka Kamila Kruszona.– W czasie całego cyklu zostaną omówione najważniejsze kwestie dotyczące wizażu i stylizacji. Zaczniemy od analizy kolorystycznej, aby każda z pań znalazła kolory, w których dobrze się czuje i pięknie wygląda. Następnie omówimy sposoby prawidłowej pielęgnacji cery, rodzaje makijażu, dobór fryzur. Zajmiemy się również zawartością naszych szaf i doborem strojów. Program zajęć nie jest sztywny: będzie tworzony na bieżąco w miarę wyłaniających się potrzeb. Najważniejsze, aby panie dobrze się bawiły i wychodziły z zajęć zadowolone.

Do pracowni będą zapraszani goście, np. dietetyk, fizjoterapeuta. W planach jest też „babi targ”, który pomoże paniom odświeżyć swoje szafy. Nie zabraknie też pokazu mody i wielu innych atrakcji.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here