Nowe barierki i trybuny na stadionie

660

Jak powiedział nam Andrzej Małkiewicz, kierownik wydziału remontów i inwestycji Urzędu  Miejskiego w Obornikach Śląskich, na remont trybun i montaż barierek zabezpieczający, za którymi stają kibice, gmina przeznaczyła 50 tys. złotych.

Barierki zostały już ustawione. Teraz stadion wygląda już zupełnie inaczej. Zdemontowano natomiast trybuny, które były bardzo niebezpieczne. Przypomnijmy, że beton, na którym zostały rozstawione był już pokruszony i o nieszczęście nie było trudno. Niestety, nie udało się zamontować nowych siedzeń i podczas pierwszego meczu w rundzie wiosennej kibice musieli stać. Bardzo ich za to przepraszam – powiedział Kornel Delczyk, prezes klubu KP „Bór” Oborniki Śląskie.

Prezes mówi, że trybuny, które mają zostać zamontowane przewidywane są na 200 osób. Będzie  to trybuna czterorzędowa, a krzesełka będą plastikowe, w kolorach klubowych: żółtych i zielonych. – Trybuny mają zostać ustawione w ciągu 14 dni, do kolejnego meczu, w którym będziemy gospodarzem – mówi Kornel Delczyk i dodaje: – Stadion w tym roku jest modernizowany pod kątem bezpieczeństwa, a miejmy nadzieję, że w przyszłym roku prowadzona będzie dalsza modernizacja.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here