Jak spędzić majówkę na Dolnym Śląsku?

816

Majówka we Wrocławiu

Niektórzy postanawiają nie wyjeżdżać na majówkę w inne regiony Polski, ba – nie myślą nawet o pozostawieniu miejskiego zgiełku i kilkudniowej ucieczce na wieś, w poszukiwaniu ciszy i spokoju, ale decydują się na pozostanie w mieście lub podróż do innego na kilka dni.

Majówka we Wrocławiu oferuje mieszkańcom i przybyszom mnóstwo atrakcji, począwszy od kulturalnych i imprezowych, skończywszy na rekreacyjnych. Twardy orzech do zgryzienia mają ci, których interesuje zarówno strona muzyczna, jak i imprezowa Wrocławia, ponieważ w trakcie majówki odbywa się równolegle kilka ciekawych wydarzeń.

Muzyczny Wrocław na majówkę

Od 2 do 3 maja na wrocławskiej Pergoli i w Hali Stulecia będą się odbywały koncerty popularnych polskich zespołów, m.in. Kultu, Luxtorpedy, Comy, Fisz Emade, Łąki Łan, Lao Che, Pidżamy Porno – to wydarzenie w sam raz dla miłośników kultowej polskiej muzyki i sceny alternatywnej. Natomiast już w pierwszy dzień majówki rozpocznie się Asymmetry Festival – koncerty dla fanów cięższych brzmień i niszowych zespołów z pogranicza różnych gatunków.

Równolegle będzie się odbywał Festiwal Dobrego Piwa na esplanadzie Stadionu Wrocław. To impreza dedykowana pełnoletnim „majówkowiczom”, podczas której można skosztować browarów regionalnych, rzemieślniczych, kontraktowych i restauracyjnych, a także posłuchać muzyki na żywo, wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z popularnymi blogerami.

Więcej na następnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here