Dziś sesja Rady Powiatu

487
Początek sesji o godz. 15.

Dziś w sali konferencyjnej starostwa przy ul. Leśnej 1 w Trzebnicy odbędzie się VIII sesja Rady Powiatu, którą przewodniczący Mariusz Szkaradziński zwołał na wniosek Zarządu Powiatu.

Podczas sesji ślubowanie złoży Ewa Pasek. Radni będą rozpatrywali projekty uchwał przedstawionych przez Zarząd Powiatu, m.in w sprawie: odwołania członka Zarządu Powiatu, wystąpienia powiatu ze Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy i odwołania członka Zarządu Powiatu Trzebnickiego.

Przewodniczący Szkaradziński nie uwzględnił w porządku obrad projektów uchwał przygotowanych przez grupę radnych na sesję nadzwyczajną. Sesję, której z powodu uchybień formalnych  we wniosku – jak twierdzi przewodniczący – nie zwołał.

Początek sesji o godz. 15.

2 KOMENTARZY

  1. Nic się nie zmieni na lepsze. Była jedna klika teraz jak widać zawiązała się jeszcze lepsza klika. W swojej bezczelności i arogancji nie ma żadnych granic. Dobrze że nie jestem radnym i nie muszę się babrać w tym g……nie.

  2. Nowe władze są tak zajęte myśleniem o trzymaniu władzy, o szukaniu większego poparcia, że już na starcie kadencji zapomnieli kto ich wybrał i dlaczego.
    Panie Starosto, kilka fakultetów pozwala Panu tylko i wyłącznie na bufonadę. Pan niema pojęcia na czym polega rządzenie Powiatem, na pewno nie na piciu kawy. Pan już po trzech miesiącach zapomniał, że jest dla mieszkańców Powiatu, dla wszystkich mieszkańców Powiatu.
    Bierze Pan przykład z Biskupów, przed obliczem Boga prędzej człowiek stanie niż się doczeka spotkania z Biskupem. Tak jest z Panem.
    Pan i Pana Ekipa już po trzech miesiącach trzymania władzy udowadnia że powiaty są nie potrzebne, albo tacy ludzie we władzach Powiatu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here