Dantejskie sceny na sesji Rady Powiatu Trzebnickiego – zobacz film

2127

 

 

 

7 KOMENTARZY

  1. panowie jak bydło a ten przewodniczący to nietykalny gorzej jak mafia tylko w krawatach i w polsce ma być lepiej kiedy sie pytam a pan W W miałem inne zdanie ale sie rozczarowałem powodzenia pani Małgorzacie życze w walce z komunistycznymi wiatrakami i wytrwania

  2. Ten przewodniczący, starosta i cała ta rada to jeden wielki syf, ludzie bez elementarnego honoru. Ludzie jeśli tak ma wyglądać samorządność i podejmowanie decyzji to ja dziękuję. Ludzie gdzie jest PiS gdzie ta partia prawa i sprawiedliwości? Co się dzieje czyżby znowu „pod latarnią jest najciemniej”? Prostacka nienaźarta „władza”. Dlaczego nikt nie robi z tym porządku? ! To skandal i zmierzanie do tragedii samorządowej.

  3. Po początku tej władzy widać iż dług będzie jeszcze większy a co gorsze wiedza o nim będzie ściśle tajna. Trzeba będzie zwrócić się na piśmie na które nie będzie odpowiedzi. Tylko ktoś kto ma coś do ukycia tak się zachowuje i wywołuje skrajne emocje. Byle jakie odnoszenie się do oponentów świadczy o byle jakiej władzy. A ignorowanie innych o elementarnym niedomaganiu podstawowei swery tzw. kultury (żeby nie powiedzieć klasy).

  4. Żałosny kabaret z p.Małgosią w roli głównej. I jak tu nie ujrzeć gołym okiem, że jest to tylko i wyłącznie walka o stołek , o odzyskanie odebranej władzy , po trupach , za wszelką cenę/ A może , by tak odpuścić , pozwolić innym się wykazać ? są jeszcze wyborcy , którzy liczyli na jakieś lepsze zmiany ! 8 lat było i minęło ! żadnej rewelacji ! A PRZEWODNICZĄCY i ta cała rada , to żaden syf, to kulturalni ludzie jak widać na filmiku w przeciwieństwie do opozycji .

  5. zgrabny montaż – szkoda, że nie pokazujecie zachowania drugiej strony
    „rewelacyjna” jest radna Małgorzata Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli – jak to zwykle bywa szewc bez butów chodzi

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here