W Fundacji Przyjazny Dom rozliczą twój PIT za 1 uśmiech

243

Wrocławska organizacja, która dba o poprawę warunków życia osób z niepełnosprawnością intelektualną oferuje pomoc z rozliczaniem PITów. Do dyspozycji każdego zainteresowanego są księgowi Fundacji.

W siedzibie naszego ośrodka mieszczą się dwie placówki dla dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną: Dom Pomocy Społecznej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy. Staramy się, by Fundacja była prawdziwym domem dla wszystkich 50 osób objętych opieką. Jest to możliwe m.in. dzięki naszym darczyńcom i przekazywanym 1% podatku od dochodu – tłumaczy Zbigniew Kobyłecki, prezes Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki.

Księgowi ośrodka w ramach akcji „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” pełnią dyżury w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 9 do 15.

Pomoc jest oferowana w zamian za przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Przyjazny Dom.

Aby zapewnić zainteresowanym możliwość konsultacji w komfortowych warunkach, przedstawiciele organizacji zachęcają do indywidualnego umawiania się na spotkanie pod numerem telefonu: 71 796 04 60.

Akcja „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” potrwa do końca kwietnia.

Zebrane fundusze pozwolą Fundacji dofinansować letni turnus z rehabilitacją dla podopiecznych. Ponadto darowizny zasilą również zbiórkę środków na rzecz budowy nowego domu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, który ma powstać obok istniejącego ośrodka przy ul. Okulickiego 2.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here