Remis Dolpaszu, Bór bez punktu

225
Zawodnicy Dolpaszu mieli problemy z kończeniem akcji.

Bór przegrał wygrane spotkanie

Po ostatnim remisie na własnym boisku Bór potrzebował trzech punktów by umocnić swoją pozycję w tabeli. Jednak mimo świetnego początku, drużyna nie zdołała wygrać spotkanie.

Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, a my sobie zafundowaliśmy kabaret – ostro ocenia przebieg meczu Korenel Delczyk, prezes Boru. – Jeśli chodzi o pierwszą połowę, to podeszliśmy do meczu bardzo skoncentrowani, zawodnicy realizowali założenia nakreślone przez trenera, w wyniku tego znacznie dłużej byliśmy w posiadaniu piłki niż rywale. Już na początku meczu, w pierwszym kwadransie wyszliśmy na prowadzenie. Prostopadłą piłkę, zza pleców obrońców podał Mirosław Bełkowski. Doszedł do niej Tomasz Wasiak i sprytnym strzałem przechytrzył bramkarza gospodarzy. Potem mieliśmy kolejne sytuacje, graliśmy dobre zawody, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej popełniliśmy błędy i na boisko wkradł się chaos. Zespół gospodarzy trafił dwie bramki, z czego tę drugą, zwycięską w ostatniej minucie spotkania – relacjonuje prezes obornickiego klubu i dodaje, że z porażki zespół musi wyciągnąć wnioski. – To musi być dla nas impuls do wprowadzenia zmian, jakie trzeba wdrożyć już na treningach, a potem na kolejnych meczach ligowych. Gramy z ostatnią drużyną w tabeli, zdobywamy bramkę i potem się wydaje, że mecz się wygra sam, ale tak nie jest. I zamiast cieszyć się ze zwycięstwa, przychodzi gorycz porażki, wstydu i kompromitacji – mówi prezes i dodaje, że następny mecz Bór gra u siebie z GKS Mirków/Długołęka, w niedzielę o godz. 14.

Przed meczem (w najbliższy czwartek) na obornickim stadionie powinny już zostać zamontowane nowe barierki.

Skład KP „Bór”: Jakub Wawrzykowski, Rafał Flisiński, Mateusz Kulikowiec, Sławomir Kuczek, Daniel Kuźma, Mirosław Bełkowski, Mateusz Fiłon, Michał Wesołowski, Wojciech Jankowski, Kornel Delczyk, Tomasz WasiakGrzegorza Gawłowski, Rafał Masicki, Mateusz Chatys, Mateusz Matraszek, Konrad Zdeb, Damian Popiel.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.