Samorządowcy wywalczyli trzecie miejsce

653
Reprezentanci powiatu trzebnickiego.

Jak powiedział nam Paweł Grzyb, pracownik UMiG w Prusicach, który był jednym z zawodników uczestniczących w turnieju, powiat trzebnicki reprezentowany był przez drużynę, w której skład weszli: Igor Bandrowicz, Grzegorz Terebun, Kamil Leśniak, Paweł Oleś, Artur Bagiński, Jan Zdziarski, Czesław Suchacki, Janusz Łesak – wszyscy z gminy Prusice.

–  Powiat trzebnicki w pierwszej rundzie eliminacyjnej zdobył pierwsze miejsce w grupie wygrywając 5 spotkań i jeden mecz remisując. Następnie w ćwierćfinale nasza drużyna wygrała 3:0 z powiatem oleśnickim. W półfinale,  po zaciętym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 2:2 przegraliśmy w karnych z powiatem strzelińskim. W meczu o 3 miejsce powiat trzebnicki wygrał 3:1 z reprezentacją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Podsumowując reprezentacja naszego powiatu, nie przegrywając żadnego meczu, zajęła III miejsce w turnieju.

Drużyna zajęła trzecie miejsce, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz .
Drużyna zajęła trzecie miejsce, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here