Western Chicken w Obornikach Śląskich

1389

Nowy lokal został otwarty kilkanaście dni temu (dokładnie 10 marca), a już ma wielu klientów. Restauracja zlokalizowana jest przy ul. Trzebnickiej 44 (wcześniej w tym miejscu funkcjonował chiński Hot-Wok).

Przed lokalem jest duży parking, nie ma problemów z pozostawieniem samochodu. wnętrze jest przytulne, stylowe, a na ścianie znajduje się zdjęcie ogromnej lokomotywy.

Jak mówi Michał Stocki, właściciel lokalu, menu oparte jest na kurczaku w panierce. – Są tortille, kanapki, frytki, kawałki mięsa. Lokal działa w sieci. Potrawy są przygotowywane według zestandaryzowanej procedury, co oznacza, że w każdej restauracji jedzenie będzie miało taki sam smak – mówi właściciel i dodaje, że na terenie miasta dowóz jest gratis.

Skąd pomysł na taką działalność: – Zawsze chciałem prowadzić lokal. Na stronie internetowej natknąłem się na informacje o franczyzie i zdecydowałem się na Western Chicken, bo takiego lokalu w okolicy nie ma.

Lokal jest czynny w tygodniu od godziny 10.30 do 21.30, w piątek do 22.30, w sobotę od 11.30 do 22.30, w niedzielę od 11.30 do 21.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here