Strefowe mistrzostwa w tenisie stołowym

311

Przedstawiciele trzech powiatów: trzebnickiego, milickiego i oleśnickiego stoczyli pojedynki, by uzyskać awans do finału wojewódzkiego w ramach XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast. W uroczystości otwarcia turnieju strefowego uczestniczyli: starosta trzebnicki Waldemar Wysocki, przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Trzebnicy Aleksander Wroński, przedstawiciel żmigrodzkiego Zespołu Placówek Kultury, a zarazem przewodniczący Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS Stanisław Chorążyczewski oraz sędzia główny Mirosław Gordzicz. Zawody te były kolejnym etapem eliminacji igrzysk przed finałem dolnośląskim w Sulikowie, który zostanie rozegrany 29 marca bieżącego roku.

Powiat trzebnicki reprezentowany był przez zawodników z gmin: Żmigród, Trzebnica i Prusice. Powiat milicki przez gminy Krośnice i Cieszków, a oleśnicki przez gminę Międzybórz.

Tradycyjnie najwięcej, bo aż 20 pingpongistów wystąpiło w kategorii seniorów, chociaż także liczne były kategorie młodzików, kadetów i juniorów. Mniej, bo tylko po kilka pań wystąpiło w seniorkach, juniorkach, kadetkach i młodziczkach.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0] [/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here