KEFIR – reaktywacja

139
Frontman zespołu - Dawid Michałkiewicz.

Utwory z nowej płyty, które grali na koncercie wpisują się w gatunek reggae/rock. Żywiołowa muzyka i punkowo-rewolucyjne teksty, przyciągnęły do Bajki tłum widzów. Grupa KEFIR oprócz swoich utworów zagrała także kilka coverów, m.in. Boba Marleya i zespołu East West Rockers.

Przy utworach zespołu bawiło się wielu ludzi. Byli to przedstawiciele wszystkich pokoleń miłośników muzyki. Po koncercie rozmawialiśmy z jednym z nich, żeby dowiedzieć się jakie wrażenie zespół KEFIR zrobił po dwóch latach nieobecności na scenie.

– Zespół bardzo mi się podobał, szczególnie sekcja dęta. Bardzo trafiła do mnie ich muzyka. Prawdę mówiąc nie znałem wcześniej tego zespołu. Do przyjazdu na koncert namówił mnie kolega, który kiedyś ich słyszał. Absolutnie tego przyjazdu nie żałuję – powiedział Wiktor Bajewski.

Rozmawialiśmy również z frontmanem zespołu Dawidem Michałkiewiczem. O wrażeniach z koncertu powiedział: – U siebie zawsze gra się najlepiej, jak w footballu. Jesteśmy bardzo związani z tym miastem i jego mieszkańcami. O planach na przyszłość powiedział: – Teraz musimy po prostu grać. Jeśli energii wystarczy, to zaraz zabierzemy się do nagrywania kolejnej płyty. Zespół jest nowy, jest dużo fajnej, nowej energii, dużo fajnych, nowych ludzi. Myślę że „jak Pan da”,  to będzie tylko lepiej.

Dokończenie na kolejnej stronie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here