Policjanci przeszli na emeryturę

971

Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy Dionizy Dyjak oraz policjanci i  pracownicy cywilni pożegnali dwóch swoich kolegów, którzy po wielu latach służby odeszli na emeryturę.

Komendant podziękował im za wieloletnią i pełną poświęceń służbę życząc powodzenia w życiu osobistym. Uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy – mówi Iwona Mazur, oficer prasowy komendy w Trzebnicy i dodaje, że ze służbą pożegnał się aspirant sztabowy Mirosław Filip – 28 lat w policji, oraz aspirant sztabowy Dariusz Rabijak – 26 lat w policji., którzy przed odejściem zajmowali stanowiska dyżurnego zespołu – sztabu policji wydziału prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy.

W imieniu własnym, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych komendant Powiatowy trzebnickiej jednostki policji młodszy inspektor Dionizy Dyjak, wspólnie ze swoim zastępcą komisarzem Sławomirem Gajewskim wręczyli byłym policjantom listy gratulacyjne, kwiaty i drobne upominki. Komendant podziękował za sumienną i wieloletnią służbę, życząc powodzenia w życiu osobistym. Z przyszłymi emerytami pożegnali się także ich koledzy i koleżanki w mundurze, a także pracownicy cywilni – relacjonuje policjantka.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here