Świetna gra obornickich szczypiornistów

376

Celem na drugą połowę było powiększenie przewagi i tak się stało; już w 38 minucie prowadziliśmy 20:10. Legniczanie starali się „gonić” wynik i zmniejszyli przewagę nawet do 7 bramek. Momentem przełomowym była 50 minuta, kiedy SPR grając 4 na 6 potrafił przez 2 minuty nie stracić bramki, a sam rzucić trzy. Wtedy skończyły się emocje w tym spotkaniu, jedynie sfrustrowani gracze gospodarzy obejrzeli w końcówce za niesportowe faule dwie czerwone kartki.

Kolejne spotkanie Bór rozegra u siebie z Liderem Swarzędz. Mecz odbędzie się w sobotę, 7 marca, o godz. 15. Jak zwykle walczymy o komplet punktów!

SPR „Bór” Oborniki Śląskie: Łukasz Kurzydło, Sebastian Pasternak (5), Łukasz Jeglicki (2), Konrad Kurchacki, Eryk Sawicki (4), Damian Kościuk (1), Artur Szabat (12), Przemysław Błasiak (5), Kamil Ramiączek (7), Michał Jeruszka, Dawid Kalinowski.

Trenerzy: Artur Szabat, Przemysław Bagiński.