Siatkarki SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE zgodnie z planem

869

Jeleniogórskie siatkarki, choć plasują się na ostatnim miejscu w tabeli, walczyły do samego końca o pierwsze zwycięstwo w kończącej się już rundzie rewanżowej. Oborniczanki podeszły do spotkania jak do każdego z poprzednich – zmotywowane i skoncentrowane, ponieważ z nieobliczalnym przeciwnikiem gra się najtrudniej. Dodatkowo przyjechały w mocno osłabionym składzie, co wymagało jeszcze większego skupienia na boisku. Po nie do końca udanym rozpoczęciu pierwszej partii oborniczanki w końcu „zaskoczyły” i ze spokojem doprowadziły do rozstrzygnięcia pojedynku na swoją korzyść.

Zespół SMS w 100 procentach wykonał swój plan minimum i każde rewanżowe spotkanie wygrał za 3 punkty, nie tracąc nawet seta. Przed nimi ostatni pojedynek, już w najbliższą sobotę (7 III) z liderem tabeli III ligi – AZS UP Wrocław. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten ważny i z pewnością emocjonujący pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 18 w hali przy ul. Kownackiego 4.

Skład SMS : Anna Popow, Aleksandra Woźniak, Aleksandra Kurzepa, Oliwia Żak, Katarzyna Mróz, Karolina Wawrzeniuk, Klaudia Kubas, Małgorzata Starościak, Honorata Lewicka, Paulina Gryguć – libero.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here