Młodzi szczypiorniści w akcji

504

Granie ze zmiennym szczęściem

Zamiast jeść rodzinny obiad chłopcy rozpoczęli mecz z gospodarzem turnieju. Od początku myślami prawdopodobnie byli przy obiedzie, bowiem Żagiew szybko zdobyła trzy bramki. Później jeszcze zwiększyła swoją przewagę do czterech punktów. Przebieg drugiej połowy to gra strefowa obydwu zespołów. W tej części spotkanie było bardziej wyrównane. Szczególni do tego przyłożyli się starsi zawodnicy. Na pięć minut przed końcem, gdy nasz zespół zniwelował stratę do dwóch bramek, kontuzji doznał dobrze spisujący się Patryk Kowalski. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu MiniSPR przegrał z gospodarzami turnieju 14:17.

MKS „Żagiew” Dzierżoniów – Mini SPR „Bór” Oborniki Śląskie 17:14 (11:7).

MiniSPR: Karol Rejman – bramkarz, Patryk Kowalski, Bartosz Watras (1), Karol Raduchowski (1), Adrian Mirecki (2), Jan Wróblewski, Hubert Głodowski (6), Jakub Bagiński (4), Piotr Raczyński, Jakub Trocki, Milan Fiłon. Trener: Przemysław Bagiński.