O trzebnickim szpitalu… niejawnie

251

Na okresowym zebraniu załogi będzie starosta. Chcemy się dowiedzieć, co będzie ze szpitalem, jakich zmian trzeba się spodziewać. Proszę przyjść, bo to dziś najważniejszy temat w powiecie. Losami szpitala zainteresowana jest większość mieszkańców – zapraszała nas grupa pracowników.

Na obecność przedstawiciela NOWej gazety podczas obrad zgodził się organizator spotkania, zastępca dyrektora szpitala ds. medycznych Adam Chełmoński. Starosta natomiast zastrzegł, że w dalszej części spotkania będą poruszane sprawy personalne oraz „niejawne” i wtedy wyprosi dziennikarza.

Dyrektor Chełmoński poinformował, że zaprosił starostę, ponieważ na poprzednim zebraniu personelu padały pytania, na które on nie potrafił odpowiedzieć. – Dlatego proszę państwa o zadanie wszystkich tych pytań, które były zadane w ubiegłym tygodniu, a także innych, dotyczących możliwości doraźnego rozwiązania obecnej sytuacji, która jest bardzo trudna, jak i strategii dalekosiężnej – powiedział po przywitaniu gości. Dyrektor podkreślił, że obecna sytuacja nie wynika z jakości świadczonych usług, organizacji pracy, ani z błędów związanych z zarządzaniem szpitalem w ostatnich latach.

Niestety, Waldemar Wysocki sprawiał wrażenie, że zupełnie nie orientuje się w sytuacji szpitala.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here