Uroczysty bal gimnazjalny w Zespole Szkół Dwujęzycznych

1094

W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, licznie zgromadzeni rodzice oraz zaproszeni goście.

Imprezę tradycyjnie otworzył uroczysty polonez w wykonaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Po polonezie przyszedł czas na walca angielskiego w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Warto dodać, że również starosta trzebnicki wraz z małżonką zatańczyli walca.

Podczas imprezy tradycyjnie rozdane zostały nagrody dla wybranych nauczycieli – „Katarzynki”, a w ramach niespodzianki zapewnionej przez radę rodziców wystąpił M. Małecki w pokazie tańca Michaela Jacksona. Jak zawsze wybrani zostali królowa i król balu. W tym roku ten zaszczyt przypadł  Adriannie Pogodzie i Jakubowi Husarzowi.

Przygotowaniem części artystycznej zajęła się Anna Hupa. Nad całą organizacją ministudniówki czuwała rada rodziców pod przewodnictwem Macieja Kubisa.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie, Annie Hupie za świetne przygotowanie części artystycznej oraz radzie rodziców, która dopracowała i wyśmienicie przeprowadziła imprezę. Szczególne podziękowania należą się również prowadzącym imprezę: Marcie Załanowskiej oraz Jakubowi Husarzowi.

Jestem dumna z moich uczniów, nauczycieli i rodziców, bo udowodnili, że faktycznie razem możemy prawie wszystko”– podsumowała dyrektorka Zespołu Szkół Dwujęzycznych Katarzyna Lech.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here