Poznaj prusickich radnych

1167

Dziś przedstawiamy Państwu radnych Rady Miasta i Gminy Prusice. Wszystkich rajców poprosiliśmy o podanie najważniejszych informacji, dzięki którym wyborcom będzie łatwiej skontaktować się z nimi. Zapytaliśmy również o ich hobby.

Przypomnijmy, że wszystkich radnych, z wszystkich gmin naszego powiatu poprosiliśmy o wypełnienie krótkiej ankiety, w której prosimy o podanie wieku, wykształcenia, miejsca pracy, hobby, komisji w jakiej pracują, kiedy i gdzie dyżurują, gdzie można ich najczęściej spotkać, a także poprosiliśmy o podanie telefonu i maila kontaktowego. Ponieważ sesja, na której poprosiliśmy o wypełnienie ankiety odbyła się w czasie ferii zimowych, wielu radnych było nieobecnych. Aby dać im szansę zaprezentowania swojej osoby kontaktowaliśmy się jeszcze z nimi mailowo i telefonicznie, ale spośród nieobecnych na sesji tylko Janusz Łesak udzielił nam informacji.

Poniżej lista radnych ze zdjęciami. Warto zapisać lub zachować informację z kontaktem do swojego radnego, aby w razie potrzeby zawsze móc się z nim porozumieć.

Zbigniew Ziomek, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Prusice

Ma 59 lat, wykształcenie zawodowe. Pracuje w ZGKiM w Prusicach. Jego hobby to wędkarstwo. Jego okręg wyborczy to Pawłów Trzebnicki i Wszemirów.  Najczęściej można spotkać w biurze rady, dyżuruje w środy w godzinach 8-9. Kontakt tel. 664 747 054.

Artur Bagiński

Ma 35 lat, wykształcenie wyższe. Pracuje w GOKiS w Prusicach. Jego hobby to sport i muzyka. Okręg wyborczy: Skokowa. Pracuje w komisji rewizyjnej. Najczęściej można go spotkać na Orliku w Skokowej. Kontakt tel. 603 346 476 lub mailowy artur.skokowa@wp.pl

Wacław Bienias

Ma 55 lat, wykształcenie średnie i jest emerytem. Jego hobby to sport i rekreacja. Okręg wyborczy Strupina. Pracuje w komisji społecznej. Można go spotkać w każdy wtorek o godzinie 18.30 w świetlicy wiejskiej. Kontakt tel. 606 926 519.

Anna Dyjak

Ma 42 lata, wykształcenie wyższe. Jej hobby to praca społeczna. Okręg wyborczy obejmuje Górowo i Ligotę Strupińską. W radzie jest przewodniczącą komisji budżetu, budownictwa i infrastruktury. Kontakt mailowydyjanna@poczta.onet.pl

Józef Gruchała

Ma 65 lat, wykształcenie zawodowe i jest emerytem. Jego hobby to wędkarstwo.  Pracuje w komisji rewizyjnej. Jego okręg wyborczy obejmuje miejscowości: Zakrzewo, Raszowice i Piotrkowice.Najczęściej można spotkać w Skokowej przy ul. Żmigrodzkiej 29 – Remiza OSP. Kontakt tel. 71 312 65 32 lub 667 416 825.

Zbigniew Hrycak

Ma 45 lat, wykształcenie średnie. Jest kierownikiem zmiany na stacji paliw „PW Alicji”. Jego hobby to tenis stołowy i wędkarstwo. Okręg wyborczy- Prusice ul.: Górkowicka, Powstańców Śląskich, Młynarska, Polna, Rzemieślnicza. Pracuje w komisji spraw społecznych. Kontakt tel. 600 904 448.

    Stanisław Leśniak

Ma 66 lat. Jego hobby to wędkarstwo i straż pożarna. Okręg wyborczy obejmuje Rynek oraz ulice: Szkolną i Czerwonego Krzyża w Prusicach. Pracuje w komisji rewizyjnej. Kontakt tel. 695 616 520 lub mailowy leśniak.stanisław@wp.pl

Janusz Łesak,

Ma 36 lat, wykształcenie średnie – technik agrobiznesu, pracownik ZGKiM Prusice. Tata trójki dzieci. Jego hobby to sport, wędkowanie. Najczęściej w ZGKiM, w UM, w świetlicy wiejskiej, kom. 781 08 697. janusz.lesak@wp.pl

Marian Radzik

Ma 71 lat, wykształcenie zawodowe i jest emerytem. Jego hobby to historia Prusic. Okręg wyborczy nr 4. Pracuje w komisji społecznej. Najczęściej można go spotkać w Urzędzie Miasta i Gminy. Kontakt tel. 508 530 667.

 Czesław Suchacki

Ma 43 lata, wykształcenie średnie zawodowe. Pracuje w areszcie śledczym we Wrocławiu. Jego hobby to sport i renowacja dawnych maszyn. Okręg wyborczy obejmuje: Borów, Borówek, Brzeźno, Chodlewko. Pracuje w komisji rolnictwa i ochrony środowiska, spraw społecznych.Można go spotkać codziennie po 16 na terenie skansenu. Kontakt tel. 504 285 872.

     Michał Syrnik

Ma 59 lat, wykształcenie średnie. Jego hobby to stolarstwo. Okręg wyborczy: Świerzów, Kopaszyn, Gola, Wilkowa, Kosinowo. Pracuje w komisji budżetowej. Kontakt tel. 601 892 817.

Sławomir Tomaszek

Ma 50 lat, z wykształcenia rolnik. Jego okręg wyborczy to: Pększyn, Sucha Dębnica, Krościna Wielka. Pracuje w komisji budżetowej. Kontakt tel. 504 879 511.

 

Nie otrzymaliśmy danych od następujących radnych: Robert Kawalec, Grzegorz Kokoszka i

Kamil Szydełko.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here