Sesja Rady Gminy Zawonia

713

Jutro (w czwartek) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki  odbędzie się szósta, nadzwyczajna, sesja Rady Gminy Zawonia. Radni będą między innymi rozpatrywali projekty uchwał dotyczących: zmiany sposobu ustalania i wysokości diet sołtysów i przyjęcia projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności zwierząt. Radni rozpatrzą też dwie skargi mieszkańców: na działalność dyrektora Zespołu Szkół w Czeszowie oraz na kierownika Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zawoni.

Początek obrad o godz. 15.

8 KOMENTARZY

 1. Do Pani Wójt.
  Proszę ciąć wszystkie wydatki!!!!
  Gmina gospodarczo „zdycha”, tu się nic nie produkuje.
  Oczywiście chętnych po zapomogi przybywa.

 2. Witam w 100% zgadzam się z przedmówcą, w tej gminie jak na razie nic się nie zmieniło. Nie ma nowych miejsc pracy, nie prowadzone są żadne większe inwestycje. Poczekajmy jeszcze trochę, może czas rozważyć referendum …, jak w Krośnicach.

 3. Poprzednik miał chyba 1,5 roku.
  Mija 4 miesiąc a Gmina rozwija się w tempie niespotykanym w tej części galaktyki.
  Mieszkańcy szczęśliwi i spokojni o swoje jutro.
  Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm.

 4. Zawsze czekałem na kogoś kto będzie „szeryfem”.
  Będzie rządził i strzelał do bandytów.
  Jeszcze nie widziałem Pani Wójt, ale mam nadzieję że będzie miała, załadowaną strzelbę na żebraków i kufel piwa dla tych co pracują.

 5. Chyba będzie inaczej.
  Będzie ładnie się uśmiechać aby ukryć swoje „zawodowstwo” i zadawalać tych co pomogli.
  Przypomina się utwór Panie Waldku – KULT
  Taka proza życia.
  Co wybory tak samo.

 6. rzeczywiście,zgadzam się z przedmówcą.Pani Wójt póki co zero inicjatywy,kompletnie nieprzygotowana zawodowo.Gada jakieś bzdury na sesjach z których nic nie wynika.Chwali się o pozyskiwaniu kasy z uni ,a póki co nawet nie ma takiej osoby w Gminie,która by jej te projekty pisała bo wątpię ,że sama potrafi.
  Kompletna porażka ta pani wójt poki co.

 7. „Gmina rozwija się w tempie niespotykanym w tej części galaktyki”. Nie zgadzam się z tą opinią, przede wszystkim wszystkim nie ma dróg dojazdowych, chociażby drogi boczne w okolicznych miejscowościach. Największym dokonaniem jest obecnie infrastruktura drogowa w Czeszowie( remont istniejących dróg, piękne chodniki w ciągu ul. milickiej itp.). Chyba zapomniano już o programie wyborczym jakość życia trzeci postulat : dofinansowanie dla inwestorów, chciałabym uzyskać informację odnośnie tego jacy inwestorzy rozpoczęli na terenie Gminy swoją działalność? Co o robi się , aby pozyskać jakichkolwiek inwestorów? Kto odpowiedzialny jest obecnie za promocję gminy, pozyskiwanie funduszy unijnych? Niecierpliwie czekam na odpowiedź.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here