Drugie spotkanie biegaczy

269

Pogoda sprzyjała wszystkim lubiącym ruch na świeżym powietrzu. W Leśnych Przedbiegach biorą udział całe rodziny i słoneczne niedzielne przedpołudnie przyciągnęło całkiem sporą grupę uczestników. Wraz z mężem i dwójką dzieci pojawiła się koło stawów Dorota Trzaskacz: – Biegam od roku, bardziej dla przyjemności i towarzystwa, niż sukcesów. Zawsze jednak jest cel: by za każdym razem było lepiej niż poprzednio. Mój mąż również bierze udział w zawodach, dzieci na razie nam tylko kibicują z placyku zabaw.

Pierwsze okrążenie biegacze przemierzają raczej dla przyjemności. Drugie to już walka o dobry czas. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 3450 metrów. W lesie panowały dość trudne warunki, było ślisko i odbiło się to na wynikach: czasy były gorsze od tych, które zawodnicy zwykle osiągają.

Pierwsza na mecie wśród kobiet była Magdalena Kumór: – W Leśnych Przedbiegach biorę udział po raz drugi. Tym bardziej cieszy mnie, że po raz drugi jestem pierwsza. Dzisiaj było ciężko, bo wczoraj brałam udział w biegu na 10 km we Wrocławiu.

Pięć pierwszych miejsc wśród mężczyzn zajęli: Andrzej Hazubski (13,10 min.),Mariusz Franczak (13,17), Karol Komorowski (13,31), Paweł Burakowski (13,31), Arkadiusz Komorowski (14,14).

Wśród kobiet pięć pierwszych pozycji zajęły: Magdalena Kumór (16,23), Ewa Boćko (16,52), Dorota Trzaskacz (17,50), Anna Hazubska (18.11), Marta Dymińska (18.47).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here