Kolejne zwycięstwo obornickich siatkarek

781

Po zeszłotygodniowej niespodziance (wygrany mecz z Tygrysami), oborniczanki pojechały do Oławy maksymalnie zmotywowane i skoncentrowane. Pomimo niekompletnego składu, w każdym secie górowały nad drużyną oławską. Sety wygrane kolejno do 15, 7 i 21, zapewniły im kolejne 3 punkty na koncie. Druga lokata jest już prawie niezagrożona, ponieważ trzecia w tabeli drużyna ze Strzelina traci do SMS aż 7 punktów. Aktualnym wiceliderkom nie pozostaje nic innego jak trzymanie się planu (wygrania kolejnych dwóch meczów po 3:0) i skuteczną walkę na koniec rundy rewanżowej z jedynymi swymi ligowymi pogromczyniami – AZS UP Wrocław.