Ukradł audi i hondę i… wpadł

165

Jak podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej  funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, przy współpracy z funkcjonariuszami Opola, wspólnie zajęli się sprawą kradzieży aut na terenie Trzebnicy i Opola.

W wyniku współpracy zatrzymaliśmy 35-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież audi A4. Do kradzieży na terenie gminy Trzebnica doszło w nocy z 19 na 20 grudnia 2014 roku. Sprawca wszedł do otwartego pojazdu marki audi, w którym były kluczyki i dokumenty. Jak ustalili policjanci 35- latek przed kradzieżą pojazdu, przez dwa tygodnie pomagał jego właścicielowi w warsztacie samochodowym przy pracach remontowych. Skradzionym autem pojechał w kierunku Opola – mówi policjantka i dodaje, że samochód o wartości 14 tys. zł został skradziony pod osłoną nocy z prywatnej posesji na terenie gminy Trzebnica.

–  Uciekając wraz z dwoma pasażerami przed policją, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Na początku lutego br. poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy – mówi Iwona Mazur. Jak się okazuje, usłyszał również zarzut kradzieży hondy civic w nocy z 22 na 23 grudnia 2014 r. na terenie Opola.

.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here