Stypendia starosty rozdane

856

W gronie wyróżnionych znalazło się także dwoje uczniów z naszej szkoły: tegoroczna maturzystka, uczennica kl. III b liceum – Agnieszka Wrzesińskaoraz Jaromir Bączkiewicz– uczeń kl. II b Powiatowego Gimnazjum Sportowo-Językowego.

Rozdanie stypendiów odbywało się w nowo wyremontowanej sali gimnastycznej, otwartej uroczyście symbolicznym przecięciem wstęgi  przez zaproszonych gości: starostę Waldemara Wysockiego, naczelnika wydziału inwestycyjno-technicznego – Marka Rakowskiego oraz  dyrektor  PZS nr 1 – panią Danutę Szuber, która na ich ręce przekazała okolicznościowe dyplomy, dziękując także pani Dominice Łasicy, która przyczyniła się do pozyskania dodatkowych środków finansowych.

Uroczystą oprawę stanowił Koncert Walentynkowy przygotowany przez uczniów PZS nr 1 pod kierunkiem Elżbiety Jednoróg – pedagoga szkolnego oraz Joanny Nieradki – nauczycielki muzyki.  Prowadzącymi koncert byli  Ula Janicka z klasy IIId gimnazjum oraz Aleks Świdziński  z  klasy II d liceum. W przygotowanie koncertu zaangażowali się także uczniowie kl. II c gimnazjum: Daria Kozakiewicz, Julka Witwicka, Weronika Włodarczyk, Sebastian Łakomy oraz Jurek Frankiewicz.

Stypendyści szkół powiatowych, zaproszeni goście oraz artyści z PZS nr 1 pięknie prezentowali się w odnowionej sali gimnastycznej naszego liceum, którego 70-lecie obchodzić będziemy 26 września 2015 roku.

Poniżej pełna lista uczniów szkół powiatowych, wyróżnionych stypendium:

Jaromir Bączkiewicz (Powiatowe Gimnazjum Sportowo- Językowe w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 Trzebnicy),

Agnieszka Wrzesińska (Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół nr 1 Trzebnicy),

Justyna Młodzik (Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy),

Damian Żurawski (Technikum  w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 Trzebnicy), Małgorzata Partyka (Technikum w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich),

Anna Słowińska (Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich),

Anna Nehrebecka (Gimnazjum Dwujęzyczne  w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich),

Anna Bąk (Technikum  w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie), Marcelina Duda (Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie),

Alicja Ziober (Powiatowe Gimnazjum w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie),

Dawid Białek (Zasadnicza Szkoła Zawodowa w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie),

Mateusz Januszkiewicz (Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie),

Mirosław Kobyłka (Gimnazjum w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie),

Katarzyna Kis (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie),

Krystian Gruszeczka (Oddział Rewalidacyjno – Wychowawczy w Żmigrodzie),

Maciej Arent (Szkoła Podstawowa w  Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy),

Klaudia Kowalska (Gimnazjum w Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy),

Jakub Włodarczyk (Zasadnicza Szkoła Zawodowa w  Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy),

Agnieszka Halczuk (Szkoła Przysposabiająca do Pracy w  Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy),

Norbert Nędza (Ośrodek  Rewalidacyjno – Wychowawczy w Trzebnicy).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here