Siatkarski karnawał w Obornikach Śląskich

304

Siatkarski karnawał w Obornikach Śląskich

Idea turnieju jest taka, że cały dzień trwają rozgrywki, a wieczorem wszyscy się bawią na balu przebierańców. W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na cztery grupy po cztery zespoły, a rywalizacja odbywała się na zasadzie każdy z każdym o rozstawienie do drabinki pucharowej. Następnie była faza pucharowa, po której poznaliśmy triumfatora turnieju drużynę Bikkoplastu z Wrocławia, w której szeregach występowali siatkarze i siatkarki znane z parkietów Orlen Ligi. Drugie miejsce przypadło Malwinkom, a trzecie Hvesdo Volley. W każdej drużynie na parkiecie musiały przebywać minimum dwie panie, mimo to rywalizacja odbywała się wysokim poziomie. Nasza drużyna SMS „Olimp” uplasowała się na dziesiątym miejscu.

Po turnieju w którym rozegrano łącznie 56 meczów uczestnicy zawitali do Restauracji „Gospoda”, poprzebierani za: policjantów, Indian, księży, flinstonów, żołnierzy, zakonnice, kowbojów i oho ho … Tu czekała wielka niespodzianka dla uczestników turnieju przygotowana przez zarząd SMS „Olimp” – Puchar Mistrzów !!!

Od dwóch tygodni na Dolnym Śląsku gości puchar, który nasi siatkarze wywalczyli zdobywając Mistrzostwo Świata, no i oczywiście nie mogło go zabraknąć w naszych Obornikach Śląskich. Każdy uczestnik mógł go dotknąć, potrzymać i pozować do pamiątkowego zdjęcia, a pan Stanisław Łopaciński – wiceprezes DZPS zapewnił niedowiarków, że to jest autentyczny puchar.

Nagrody dla wszystkich uczestników ufundował i wręczył burmistrz Obornik Śląskich Arkadiusz Poprawa, tytuł Partnera Imprezy otrzymała firma Tauron Dystrybucja, która wsparła nasz turniej finansowo. Zarząd SMS „Olimp” Oborniki składa serdeczne podziękowanie Burmistrzowi Obornik Śląskich, firmie Tauron Dystrybucja i Restauracji „Gospoda”. Zabawa trwała do samego rana 🙂

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here