Znęcał się nad rodziną

118

Jak mówią policjanci, agresywny mężczyzna został zatrzymany w wyniku podjętej interwencji. Mieszkaniec naszego powiatu, 63-letni mężczyzna, podejrzany jest o znęcanie się nad rodziną.

Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, sprawca w domu bezpodstawnie wszczynał awantury, podczas których wyzywał członków rodziny słowami wulgarnymi, groził spaleniem domu oraz  pozbawieniem życia – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Sprawca 4 lutego tego roku wywołał po raz kolejny awanturę w domu oraz groził pozbawieniem życia przy użyciu noża kuchennego. Wobec mężczyzny był już stosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, z nakazem wyprowadzenia się z domu i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych, czyli do rodziny – dodaje policjantka.

Iwona Mazur dodaje, że na podstawie zebranego materiału sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 63-letniego mężczyzny na 3 miesiące. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here