Sławomir Gajewski zastępcą komendanta

495

Rozkaz z nominacją na nowe stanowisko Sławomir Gajewski odebrał od Dionizego Dyjaka, komendanta KPP.

Niecodzienna odprawa odbyła się 3 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy. Zgromadzonej kadrze kierowniczej trzebnickiej komendy został przedstawiony nowy zastępca komendanta powiatowego policji w Trzebnicy. Po odczytaniu rozkazu trzebnicki komendant  młodszy inspektor Dionizy Dyjak złożył swojemu zastępcy gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Jak podaje policjantka, pracę w policji komisarz Sławomir Gajewski rozpoczął w roku 1991. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ukończył także Wyższą Szkołę Humanistyczną w Lesznie na kierunku pedagogika specjalna z tytułem magistra.

W latach 1991 -1995 r. pełnił służbę w Komendzie Rejonowej Policji Wrocław Śródmieście. Dalszą służbę odbywał w KPP Trzebnicy, jako policjant drużyny patrolowej, następnie jako detektyw w wydziale kryminalnym. Od roku 2006 roku pełnił funkcje zastępcy komendanta KP w Obornikach Śląskich, a od 2010 do 2014 r. był komendantem komisariatu w Obornikach Śląskich. Od 1 listopada 2014 r. został mianowany na stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy – mówi Iwona Mazur.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here