Znamy zwycięstów I i II Ligi Piłki Halowej

147

Jak mówi Arkadiusz Kucharski z OSiR-u w ostatnią niedzielę odbył się ostatni mecz barażowy pomiędzy drugim zespołem II ligi „Browar Sqad” a „Soca Warriors”  – przedostatnim w I lidze. Soca Warriors po zaciętej walce pokonała rywala 12:6.

Zwycięzcą turnieju zostali „Gladiatorzy”, drugie miejsce zajął zespół „Green Team” a trzecie  po raz kolejny „Boca Juniors.” Najlepszym strzelcem okazał się Piotr Konopacki z zespołu „Boca  Juniors”. Najlepszym bramkarzem po raz kolejny wybrano  Grzegorza Gawłowskiego z drużyny „Gladiatorzy”.W II Lidze najlepszym zespołem została drużyna „Sto Twarzy Grzybiarzy” awansująca do I ligi. Tytuł najlepszego bramkarza II ligi zdobył Patryk Kalinowski  a najlepszym strzelcem został  Andrzej Adamczyk – reprezentant drużyny „KOBE” –  mówi Arkadiusz Kucharski.

Jak podkreśla organizator, rozgrywki cieszyły się wielkim zainteresowaniem: – Obornicki Futsal jest jedną z większych imprez sportowych organizowanych na terenie gminy, która przez dwa i pół miesiąca zgromadziła około 4 tysiące zawodników i publiczności. Organizatorami  Halowego Turnieju Piłki Nożnej jest Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Obornikach Śląskich. Ze strony Ośrodka imprezę obsługiwał – Arkadiusz Kucharski, sędziowali Panowie  –  Marcin Wojciów oraz Artur Przystarz. Z ciekawostek łącznie zostało rozegranych 144  czterdziestominutowych meczy,  w których padło 770 bramek – podaje Arkadiusz Kucharski.

Na zakończenie rozgrywek zawodnikom pogratulował burmistrz Obornik Śl. Arkadiusz Poprawa, który docenił również zaangażowanie organizatorów. Zwycięzcy otrzymali puchary, statuetki i dyplomy  ufundowane przez burmistrza oraz dyrektora OSiR-u, Aleksandrę Durkalec – Rzepkę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here