PSL bez Błażewskiego

174

Prezes odmówił odpowiedzi, czy wybrany z ludowej listy Razem w Powiecie Trzebnickim radny powiatowy został z partii usunięty, czy sam zrezygnował.

Tymczasem, jak się dowiedzieliśmy, szef powiatowych struktur PSL o tę decyzję wnioskował już od ponad miesiąca. – Zgodnie ze statutem partii, taka decyzja leży w kompetencjach zarządu gminnego. Rozmawiałem o tym jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Sugerowałem, żeby pan Błażewski sam zrezygnował. Politycznie ten człowiek jest już spalony wszędzie. Bo nawet dla tych, którzy go przyjęli on nie jest już partnerem. Kto raz zdradził, ten zdradzi drugi raz – powiedział nam Zdzisław Średniawski. Dodał, że w najbliższym czasie zostanie zwołane posiedzenie Zarząd Powiatowego PSL. – I to nie tylko z powodu tego pana. Również Marka Kolińskiego, który w sposób bardzo taktowny, bardzo wyrafinowany, w białych rękawiczkach, ale zrobił identycznie.

Jednak prezes zarządu gminnego PSL w Trzebnicy Edmund Buchla nie zamierza wyciągać żadnych konsekwencji z powodu startu Marka Kolińskiego do Rady Miejskiej z komitetu Marka Długozimy. – To nie jest komitet partyjny, więc w żaden sposób jego praca w samorządzie nie koliduje z pracą w naszej organizacji. Kolega Marek Koliński był, jest i mam nadzieję będzie członkiem PSL. Nie wykluczam, że wystawimy jego kandydaturę w wyborach na przewodniczącego zarządu powiatowego partii – powiedział nam Edmund Buchla.

2 KOMENTARZY

 1. nic mi nie pozostaje tylko jeszcze raz ten sam komentarz 🙁

  Jakaś kompletna degrengolada w tej Gminie/ Powiecie trzebnickim .
  Pan Długozima to jak widać taki „farbowany lis „ – jeszcze niedawno bardzo mocno popierał PO w obu ostatnich wyborach parlamentarnych ( bez powodzenia ) . Teraz nagły zwrot i przymierze z PIS … to dla mnie obrzydliwe . Ciekawe kogo będzie popierał w najbliższych wyborach parlamentarnych ? – może przyszła kolej na postkomunistów.
  Pan Łapiński – dość żałosny ten wywiad w aktualnej Nowej – teraz gdy grunt pali się pod nogami przed wyborami zapragnął nagle koalicji z p. Długozimą – a jeszcze niedawno to dwaj najwięksi wrogowie , pamiętamy te akcje i protesty – chociażby tą żenująca sprawę z deptakiem – żałosne.
  Pan Szydłowski z PIS – doskonale pamiętam te żale jak to p. Długozima tłamsi i nie pozwala , jak nie słucha … doskonałe były te relacje Nowej z posiedzeń Rady Miejskiej – teraz p. Szydłowski w koalicji z p. Długozimą , wspólne portrety …etc. – żałosne.
  Pan Błażewski z PSL – zdradził swoich politycznych przyjaciół z PSL dla stołka w Powiecie – obrzydliwe … ludzie więcej honoru !
  Nowy Dziekan – ciągle się pokazuje na zdjęciach z p. Długozimą 🙂 , jako osoba wykształcona pewnie wie jakie poglądy polityczne mają kandydaci z PO , których tak mocno w ostatnich wyborach tak mocno popierał p. Długozima ( czyli ma bardzo podobne ) , czy zdaje sobie sprawę , że za chwilę ktoś Go zapyta dlaczego to legitymizuje ….

  ciekawe kto jeszcze trafi niedługo na powyższą listę

 2. Politycznie jest już spalony wszędzie, ten kto chce wyrzucenia. Pan Marek i Sławek, to się chyba załamie z powodu wyrzucenia.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here