Przebudowa zjazdu na parking jeszcze w tym roku

195

Wiele emocji  w ostatnim czasie budzi sprawa dojazdu do otwartego jesienią marketu Dino. Klienci mają do wyboru długi objazd lub łamanie przepisów, bo dla pojazdów jadących od strony skrzyżowania z ulicą Milicką nie ma zjazdu na parking. Trzeba dodać, że Dino dzieli budynek z Media Expert i drogerią Vica, więc komplikacje drogowe dotyczą całkiem sporej grupy kupujących.

Z tym większą przyjemnością przekazujemy więc naszym Czytelnikom informację, którą przesłał do redakcji  rzecznik prasowy „DINO POLSKA” S.A. Maciej Galicki:

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]

-…otrzymaliśmy zgodę na budowę zjazdu na dz. nr 8/6 (przeciwna str. działki od Media Expert). Obecnie trwają prace projektowe. Przewidywany termin realizacji do końca II kwartału 2015 r.

Przypominamy Czytelnikom, że obecnie do parkingu przy sklepach można z centrum Trzebnicy dojechać dwoma objazdami: ulicami – Milicką, Piwniczną i ks. Henryka Brodatego lub ulicami – Klasztorną, Oleśnicką, Czereśniową i Henryka Brodatego. Takie rozwiązanie sugeruje również Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, która jest zarządcą drogi wojewódzkiej nr 340 (ulica Henryka Brodatego stanowi jeden z jej odcinków), jednocześnie informując, że zmiana organizacji ruchu w tym miejscu nie jest możliwa ze względu na bezpieczeństwo użytkowników drogi. Innym sposobem na uniknięcie objazdów może być pozostawienie samochodu na parkingu przy Placu Pielgrzymkowym i przejście pieszo na drugą stronę ulicy. Mamy jednak nadzieję, że wszystkie te rozwiązania są rzeczywiście tymczasowe i  niedługo wszyscy będą mogli zapomnieć o utrudnieniach.

[/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here