Pierwszy w nowym roku mecz Polonii Trzebnica

145

 – Zawodnicy są po ciężkich treningach przygotowawczych, więc póki co nie można jednoznacznie oceniać ich dyspozycji przed sezonem – powiedział Przemysław Migdał, zastępca trenera.

Do przerwy trzebniczanie przegrywali dwoma golami. Po przerwie na boisko weszło pięciu zawodników z podstawowego składu, co znacznie poprawiło grę w ataku. Pierwszą bramkę dla klubu z Trzebnicy zdobył Jakub Dmuch, a drugą trener zespołu Sławomir Kołodziej.

Przed sezonem jest zaplanowanych jeszcze kilka sparingów. Następny w sobotę 31 stycznia z Borem Oborniki Śl. Rozgrywki w trzeciej lidze rozpoczną się 15 marca.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w pierwszej połowie na boisku pojawili się: Karol Buchla, Marcin Waliszczak, Jacek Nawrot, Jakub Suder, Oskar Caliński, Rafał Bucki, Artur Wawrzykowski, Kacper Belica, Dominik Nietreba, a w drugiej: Karol Buchla, Marcin Waliszczak, Maciej Waliszczak, Jakub Suder,  zawodnik testowany, Oskar Caliński, Sławomir Kołodziej, Krystian Jajko, Przemysław Marduła, Kacper Belica, Jakub Dmuch.

Podczas meczu testowanych było w sumie trzech zawodników.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here