Zarząd Dróg Powiatowych bez dyrektora

1238

Po rezygnacji Sabiny Misiak, która przez wiele lat była dyrektorką Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy (objęła funkcję prezesa zarządu PGK „Dolina Baryczy”) nadal nie wiadomo, kto będzie zarządzał powiatowymi drogami, ponieważ ZDP nie ma nowego dyrektora. Wszystkie obowiązki po swojej byłej szefowej przejął Wiesław Sadłocha i to on oficjalnie jest osobą „pełniącą obowiązki” dyrektora. Jak długo? Tego nie wiadomo.

Próbowaliśmy porozmawiać ze starostą trzebnickim lub jego zastępcą, ale obaj byli nieuchwytni. Kiedy o konkurs na stanowisko dyrektora zapytaliśmy sekretarza starostwa ten poinformował, że musimy złożyć zapytanie na piśmie. W ZDP dowiedzieliśmy się, że wszystkie sprawy związane z drogami powiatowymi mieszkańcy mogą zgłaszać jak zwykle, bo ZDP pracuje normalnym trybem. Pracownicy również nie wiedzieli, kiedy i czy w ogóle w najbliższej przyszłości pojawi się ogłoszenie o konkursie na dyrektora.

Zgodnie z zaleceniem sekretarza złożyliśmy w tej sprawie zapytanie na piśmie, w którym prosimy o odpowiedź: kiedy zostanie ogłoszony konkurs, a także czy planowane są zmiany personalne na innych stanowiskach związanych ze Starostwem Powiatowym w Trzebnicy.

1 KOMENTARZ

  1. Władze się zmieniają, czas dzielenia łupów. Wszystkie władze są takie same przed wyborami porządne, po wyborach niekoniecznie. Woda sodowa uderza do główek. To „buraczana władza po polsku”, słoma z butów.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here