Studniówka ponad 100 maturzystów

675

Studniówka to szczególny dzień dla wszystkich uczniów, pokazuje im dotychczas przebytą drogę i podkreśla to, co przed nimi. W tym dniu maturzyści mogą na chwilę zapomnieć o nauce do egzaminów i bawić się jak najlepiej z uśmiechami na twarzach.

Studniówka ponad 100 maturzystów

Oficjalna część balu rozpoczęła się o godzinie 19, a zanim zabawa zaczęła się na dobre przemówiło kilka osób. W pierwszej kolejności uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom, którzy przez ostatnie lata włożyli sporo pracy, aby przygotować ich do egzaminów i podejmowania dalszych wyborów życiowych. Każda z klas w sposób szczególny podziękowała swoim wychowawcom, jedni pisząc wiersze, inni prostymi lecz szczerymi słowami uznania. W stronę grona pedagogicznego padły również podziękowania od rodziców,  za edukację ich pociech. Głos zabrali także: starosta Waldemar Wysocki, prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego Małgorzata Kolińska oraz dyrektorka szkoły Danuta Szuber. Życzyli oni maturzystom przede wszystkim zdania egzaminów i dalszych sukcesów, a także udanej zabawy do białego rana. Z ust pani dyrektor padły długo wyczekiwane słowa „Bal studniówkowy 2015 uważam za otwarty. Poloneza czas zacząć!”. Maturzyści z powagą wykonali układ przygotowany wcześniej pod bacznym okiem nauczycieli. Uhonorowani licznymi oklaskami przybyłych gości, ukłonili się i usiedli do stołów. Drzwi sali zostały zamknięte, aż do godziny 4 rano. Bawili się tak dobrze za zasługą DJ`ów z DanceParty z Prusic.

Wśród pań, zgodnie z panującymi trendami, dominowały sukienki w kolorach czarnych, czerwonych i białych. Dziewczyny nie zapomniały także o czerwonych podwiązkach. Panowie nie mając za wielkiego wyboru prezentowali się w eleganckich garniturach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here