Poznaj swojego radnego

1283

Przypomnijmy, że podczas sesji lub komisji rozdaliśmy radnym krótkie kwestionariusze, w który pytaliśmy o okręg wyborczy z jakiego kandydowali, zawód, wiek, a także dane kontaktowe. Niektórzy radni byli zdziwieni, że o to pytamy i nie chcieli się szerzej przedstawić. A szkoda, bo przecież to radnym powinno zależeć na kontakcie z wyborcami. Mogłoby się wydawać, że właśnie oborniccy rajcy, którzy zostali wybrani na pierwszą kadencję będą chcieli zaprezentować się wyborcom, dzięki czemu mogliby stać się bardziej rozpoznawalni, a kontakt z nimi byłby łatwiejszy. Przypomnijmy, że „ze starej rady” pozostało zaledwie 3 radnych (wszyscy podali dane, zresztą są one dostępne na stronie urzędu miejskiego. Spośród wszystkich debiutujących radnych na stronach urzędu znajdziemy jeszcze tylko kontakt do wiceprzewodniczącego Krystiana Januszewskiego).

Poniżej prezentujemy obornickich radnych.

Irena Dykier
Irena Dykier

Irena Dykier, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

Ma 62 lata, wykształcenie wyższe, jest emerytką. Jej hobby to praca związana z bezpieczeństwem. Startowała z okręgu wyborczego obejmującego ulice: Dworcową, kardynała Wyszyńskiego, Kasztanową, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Licealną, marszałka Piłsudskiego, Ofiar Katynia, Orkana, Wyspiańskiego. W radzie pracuje w komisji spraw społecznych. Numer kontaktowy – 501 323 893

Tomasz Gibalski
Tomasz Gibalski

Tomasz Gibalski

Ma 45 lat, wykształcenie średnie ekonomiczne, jest emerytem. Jego hobby to bieganie, motoryzacja, jazda motocyklem. Jego okręg wyborczy to Jary i Rościsławice. Telefon kontaktowy – 792 626 777.

Poznaj swojego radnego
Roman Głowaczewski

Roman Głowaczewski

Ma 60 lat, wykształcenie: wyższe, Wydział Prawa i Administracji UWr; Prawo i Gospodarka Unii Europejskiej, obecnie jest prezesem Zarządu TAURON Dystrybucja Serwis S.A.; jego hobby to motoryzacja, technika, samochody. Jego okręg wyborczy obejmuje ul. Bukową, Górną, Jodłową, Kownackiego, Leśną, Matejki, Modrzewiową, Nowowiejską, Podzamcze, Prusicką, Skłodowskiej-Curie (od nr 38 do końca), Wzgórze Magdaleny, Wzgórze Partyzantów. Kontakt przez mail:roman.glowaczewski1954@gmail.com i tel. 71 310 22 90.

 

Krystian Januszewski
Krystian Januszewski

Krystian Januszewski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Ma 35 lat, wykształcenie wyższe (AWF). Obecnie pracuje w Publicznym Gimnazjum w Obornikach Śląskich. Jego hobby to sport, kino i książka. Startował z okręgu obejmującego ulice: Chełmońskiego, Czesława Miłosza, Energetyczną, Fredry, Gierymskiego, II Armii Wojska Polskiego, Korzeniowskiego, Kossaka, Kruczkowskiego, Baczyńskiego, Łąkową, Malczewskiego, Mała, Na Przejściu, Plac Zwycięstwa, Polną, Staszica, Trzebnicką / od 54 do końca /, Wita Stwosza, Szymborskiej, Herberta. Kontakt na mila krystianjanuszewski79@gmail.com i pod telefonem: 792 316 314.

Barbara Konieczna
Barbara Konieczna

Barbara Konieczna

Radna nie podała nam swych danych.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]

Janusz Kornaś
Janusz Kornaś

Janusz Kornaś

Ma 61 lat, wykształcenie średnie, jest rencistą. Jego hobby to kultura i muzyka. Startował z okręgu wyborczego obejmującego ulice: Asnyka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Chopina, Dąbrowskiego, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henryka Probusa, Styki, Makuszyńskiego, Mickiewicza, Moniuszki, Paderewskiego, Piastów Śląskich, Piotra Skargi, Powstańców  Śląskich, Ptasią, Reymonta, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie /od nr 1 do 37), Trzebnicka (od nr 1 do 53), Wąską, Wieniawskiego, Witosa, Zapolskiej. W radzie będzie pracował w komisji społecznej. Kontakt telefoniczny na numer 606 737 568.

Poznaj swojego radnego
Dominik Krupa

Dominik Krupa

Ma 33 lata, wykształcenie wyższe techniczne i ekonomiczne. Jego hobby to sport. Startował z okręgu obejmującego Wielką Lipę, Osolę, Morzęcin Wielki, Morzęcin Mały. Będzie przedstawicielem gminy w Związku Gmin Bychowo, a w radzie będzie pracował w komisji budżetowej i rozwoju przestrzennego. Kontakt do radnego na maila: dominikkrupa@wp.pl

Arkadiusz Kucharski
Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

Ma 30 lat, wykształcenie wyższe. Obecnie pracuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich. Jego hobby to jogging. Jest radnym z okręgu: Bagno, Osolin, Brzeźno Małe. W radzie będzie pracował w komisji rewizyjnej i budżetowej. Kontakt możliwy poprzez maila kucharskiarkadiusz@op.p.

Jolanta Łojkuc
Jolanta Łojkuc

Jolanta Łojkuc

Radna nie podała swych danych.

Marta Rogala
Marta Rogala

Marta Rogala

Ma 41 lat, wykształcenie średnie. Obecnie pracuje jako handlowiec w jednej z  wrocławskich firm. Jej hobby to sport i muzyka. W radzie będzie pracowała na rzecz polityki społecznej, rozwoju gminy, w komisji rozwoju gospodarczego i przestrzennego. Startowała z okręgu wyborczego obejmującego Pęgów. Kontakt z radną możliwy pod numerem tel. 663 674 835.

Jakub Rudzki
Jakub Rudzki

Jakub Rudzki

Radny nie podał swych danych.

Rafał Szkwerko
Rafał Szkwerko

Rafał Szkwerko

Radny nie podał danych.

Ryszard Szymański
Ryszard Szymański

Ryszard Szymański

Radny nie podał danych.

Maciej Wolny
Maciej Wolny

Maciej Wolny

Ma 41 lat, wykształcenie wyższe ekonomiczne, pracuje we Wrocławiu. Jego okręg wyborczy to wsie: Uraz, Niziny i Radków. W radzie będzie pracował w komisji budżetowej i rewizyjnej. Kontakt z radnym jest możliwy pod adresem mailowym maciekw@poczta.onet.pl i pod nr telefonu 607 228 390.

Agnieszka Zakęś
Agnieszka Zakęś

Agnieszka Zakęś, przewodnicząca Rady Miejskiej

Ma 55 lat, wykształcenie wyższe techniczne. Obecnie pracuje jako inżynier budowlany w UMWD jako dyrektor Departamentu Infrastruktury. Jej hobby to joga i turystyka. W radzie chce pracować na rzecz mieszkańców całej gminy. Startowała z okręgu wyborczego obejmującego ulice: Dębowa, Dunikowskiego, Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Krótką, księcia Józefa Poniatowskiego, Lipową, Mieszka  I, Montwiłła, Powstańców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Batorego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Władysława Jagiełły, Wołowską, Zagórskiego, Zawiszy Czarnego, Zieloną, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury. Kontakt możliwy poprzez mail a.zakes@poczta.onet.pl i pod nr tel. 693 311 689.

[/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here