Tu warto być

441

Teddy Jr. Duo w saloniku Czterech Muz

W najbliższy piątek, 16 stycznia w obornickim Saloniku Czterech Muz, przy ul. Piłsudskiego 13 wystąpi Teddy Jr. duo. Teddy Jr. w Saloniku wystąpi w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem. Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz bardzo dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści.Podczas koncertów Teddy Jr. zabiera publiczność w podróż, podczas której poznają wielobarwny świat pełen radości. Przestrzeń ta jednak podszyta jest strachem i samotnością. Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć.

To świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy, występował m. in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, w Polsce grał przed Peterem Gabrielem na Life Festival w Oświęcimiu. Bilety na koncert: dorośli 15 zł, młodzież 10 zł, a dzieci 5 zł.

Teddy Jr. (duo)
Teddy Jr. (duo)

Gminny Przegląd Form teatralnych – Bożonarodzeniowych

W piątek, 16 stycznia, o godz. 9 w świetlicy w Krynicznie odbędzie się V Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych o tematyce bożonarodzeniowej. Przegląd ma charakter konkursowy, jest imprezą otwartą, adresowaną do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu gminy Wisznia Mała. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń uczestników konkursu upływa 14 stycznia. Regulamin zapisów i konkursu dostępny jest na stronie www.oksir.wiszniamala.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 71 312 70 76.

Koncert w Klasztorze

Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek zaprasza mieszkańców Trzebnicy i nie tylko na pierwszy w tym roku kalendarzowym koncert, który odbędzie się w klasztorze w niedzielę, 18 stycznia o godz. 16. Podczas koncertu wystąpią: Jadwiga Skupnik-Kurowska (recytacja), Andrzej Wolański (słowo wstępne), Chór Stanislaum, Wojciech Kruk (dyryguje oraz przy organach).

Andrzej Rybiński dla babć i dziadków

Andrzej Rybiński to polski muzyk i kompozytor, znany przede wszystkim z przeboju „Nie liczę godzin i lat”. W tym roku to właśnie tego artystę zaprosiło ZPK w Żmigrodzie z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Koncert odbędzie się 24 stycznia  o godz. 18 w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. Bilety w cenie 25 zł są już dostępne w kasie ZPK (pierwsze piętro głównego budynku). Wszystkie szczegóły  pod nr tel 71 385 31 34.

Bal karnawałowy

W sobotę, 31 stycznia, o godz. 19, w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie rozpocznie się bal karnawałowy. W czasie zabawy tradycyjnie już wręczone zostaną wręczone wyróżnienia za osiągnięcia sportowe  w roku 2014. W programie imprezy także występ „Teatru na walizkach”. Więcej informacji można uzyskać w ZPK.

VI Karnawałowy Bal z atrakcjami

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO oraz dyrekcja Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy zapraszają na bal karnawałowy, który odbędzie się w Hotelu Nowy Dwór, w walentynki 14 lutego od godz. 19.

Wstęp to koszt 140 zł od osoby. Wpłaty można dokonywać w sekretariacie PZS nr 1 w Trzebnicy ul. Wojska Polskiego 17 lub przelewem na konto”SAPLO” 05 1020 5297 0000 1802 0056 9459. Zgłoszenia, wpłaty, zapytania i ewentualne rezerwacje prosimy kierować w terminie do 10 lutego br. na adres e-mail: saplo@pzs1trzebnica.pl, tel. (71) 312 09 76. Dochód z balu zostanie przeznaczony  na finansowanie stypendiów uczniowskich

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here