Plan odwiedzin duszpasterskich 2015

812

Trzebnica

 

Parafia św. św. Bartłomieja i Jadwigi

12 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Teatralna 2-35, Wojska Polskiego 1-52,

13 stycznia wtorek, od g. 16 – Kosmonautów, Bema, Kościuszki 1-9; 11-39, Głowackiego 2, 4, 6,

14 stycznia środa, od g. 16 – Polna 4, 6, 8, 10, 12-15, 17, 19,

15 stycznia czwartek, od g. 16 – Polna 2, 21 – 37, Witosa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12a, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Henryka Pobożnego,

16 stycznia piątek, od g. 16 –Daszyńskiego 20, 21, 23, 31, 33, 35, 38, 40-43, 45,

17 stycznia sobota, od g. 10 – Raszów, Świątniki,

18 stycznia niedziela, od g. 15 – Kościelna 1, 6-8, 11, 13, 14, 14a, 15, 17, Sienkiewicza, Małuszyn (cz. II),

19 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Świętej Jadwigi 5, 8-11, 11a, 12a, 13, 14, 16-21, 23, 25, 27, 27e, 29, 31,

20 stycznia wtorek, od g. 16 – Kolejowa, Obrońców Pokoju 1, 1a, 3, 6, 7, 7a, 10, 10a, 10b, 1. Maja, 9. Maja,

21 stycznia środa, od g. 16  –Wrocławska 1, 1a, 2, 3, 5-8, 8d, 10, 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 12e, 12f, 12g, 12h, 12i, 12j, 12k 13, 16, 20,

22 stycznia czwartek, od g. 16 – Sikorskiego, Nowa, Grota-Roweckiego, Szarych Szeregów, Okulickiego,

23 stycznia piątek, od g. 16 – Armii Krajowej 1-12, 14-34, 36-52,

24 stycznia sobota, od g. 10 – Taczów Wielki, Taczów Mały, Brochocin,

25 stycznia niedziela, od g. 15 – Orzeszkowej, Kilińskiego, Krakowska, Łąkowa, Reymonta, Korczaka, Leśna,

26 stycznia poniedziałek, od g. 16 – ks. Bochenka 1-5 , 7, 10, 11,

27 stycznia wtorek, od g. 16 – ks. Bochenka 12, 14, 16-20, 22, 24-28,

28 stycznia środa, od g. 16 – ks. Bochenka 33, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53,

29 stycznia czwartek, od g. 16 – ks. Bochenka 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71,

1 lutego niedziela, od g. 15 – kolęda dodatkowa,

 

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

12 stycznia poniedziałek, od g. 15.30 – Żołnierzy Września 14-22, Rynek 22, 23, 23a,

13 stycznia wtorek, od g. 15.30 – Żołnierzy Września 24-34, Kościelna 29-31,

14 stycznia środa, od g. 15.30 – Ogrodowa, Kościelna 33 – 35,

15 stycznia czwartek, od g. 15.30 – Żeromskiego: 26-32, Przemysłowa, Kościelna 37-39,

16 stycznia piątek, od g. 15.30 – Żeromskiego 1-15 oraz 2 i 2a, Kościelna 41-43,

17 stycznia sobota, od g. 10 – Żeromskiego: 20-24, Kościelna 18-22,

18 stycznia niedziela, od g. 15 – Żeromskiego 6-18, Kościelna 45 49,

19 stycznia poniedziałek, od g. 15.30 – Jarzębinowa, Kwiatowa, Spokojna, Zielona, Kościelna 51-55,

20 stycznia wtorek, od g. 15.30 – Daszyńskiego: 44-56, Kościelna 25-27,

21 stycznia środa, od g. 15.30 – Daszyńskiego: 58-72, Głowackiego: 16-28,

22 stycznia czwartek, od g. 15.30 – Żołnierzy Września 2, Obrońców Pokoju 2935, Głowackiego 3-11,

23 stycznia piątek, od g. 15.30 – Obrońców Pokoju 14, 20, 39, 41, Głowackiego 13-19,

24 stycznia sobota, od g. 10 – Solna 1-7, 10-14, Głowackiego 21-25,

25 stycznia niedziela, od g. 15 – Orzechowa, Morelowa, Słoneczna: 1, 3,

26 stycznia poniedziałek, od g. 15.30 – Słoneczna: 2-6, 8-10, Słoneczna: 5, 7,

27 stycznia wtorek, od g. 15.30 – Daszyńskiego: 55- 67, Brama Trębaczy,

28 stycznia środa, od g. 15.30 – Daszyńskiego: 71-75, od g. 19 – na zgłoszenia,

Oborniki Śląskie

 

Parafia św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego

12 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Górna, Skłodowskiej-Curie 55 a, b, c, d, e, f

13 stycznia wtorek, od g. 16 – Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie 39-99, 20-102,

14 stycznia środa, od g. 16 – Wzgórze Magdaleny, Modrzewiowa, Wzgórze Partyzantów, Leśna, Jodłowa, Podzamcze,

15 stycznia czwartek, od g. 16 – Nowowiejska, Polna, Na Przejściu, Łąkowa,

16 stycznia piątek, od g. 16 – Gierymskiego, Korzeniowskiego, Herberta,

17 stycznia sobota, od g. 9.30 – Borkowice, Wilczyn: Sosnowa, Jaworowa, Dębowa, Daglezjowa, Orzechowa, Klonowa, Pod Lasem, Leśny Zakątek,

18 stycznia niedziela, od g. 15 – Fredry, Makuszyńskiego, Styki,

19 stycznia poniedziałek, od g. 16 – II Armii Wojska Polskiego,

20 stycznia wtorek, od g. 16 – Kossaka, Malczewskiego, Miłosza, Energetyczna, Trzebnicka 16 B, 20

21 stycznia środa, od g. 16 – Wita Stwosza, pl. Zwycięstwa, Kruczkowskiego, Staszica, Chełmońskiego,

22 stycznia czwartek, od g. 16 – Trzebnicka 16, 16 A,

23 stycznia piątek, od g. 16 – kolęda dodatkowa

24 stycznia sobota od g. 9.30 – Ciecholowice, Kolonia Golędzinów, Nowosielce, Piekary

 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

12 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Lawendowa i Lazurowa (Kuraszków), Wolności, Rycerska, Siemianicka,

13 stycznia wtorek, od g. 16 – Kasztanowa, Kownackiego, Orkana,

14 stycznia środa, od g. 16 – Curie-Skłodowskiej 1-19, Reymonta, Zapolskiej, Wąska, Asnyka, Mickiewicza,

15 stycznia czwartek, od g. 16 – Dworcowa,

16 stycznia piątek, od g. 16 – Piłsudskiego 3, 5, 7, 9, 11, 18, 20,

17 stycznia sobota, od g. 9 – Morzęcin

18 stycznia niedziela, od g. 15 – Piłsudskiego 4, 10 A i B, 12, Kościuszki 1-4

19 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Kościuszki 5, 6, 7, 8, 9, 11

20 stycznia wtorek, od g. 16 – Wołowska, Dunikowskiego, Powstańców Warszawy, Zagórskiego, Mątwiłły, Żwirki i Wigury, Powstańców Wielkopolskich,

21 stycznia środa, od g. 16 – Ofiar Katania, Kraszewskiego, Kochanowskiego, Wyspiańskiego, Mała Ogrodowa, Piękna,

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Bagnie

12 stycznia poniedziałek, od godz. 16 – Osolin: Piłsudskiego od wiaduktu, ul. Piłsudskiego od Wielkiej Lipy,

13 stycznia wtorek, od g. 16 – Osolin:. Stawowa, Tymiankowa, Klasztorna od Bagna;

14 stycznia środa, od g. 16 – Wielka Lipa od Obornik Ś.: leśniczówka, dawne domy dworskie do klubu, od Rościsławic w kierunku kościoła, od klubu i od kościoła w stronę Obornik Śl.,

15 stycznia czwartek od g. 16 – Wielka Lipa: boczne drogi w stronę cmentarza, od p. Misiak do Osoli strona prawa i z powrotem w kierunku Osolina strona lewa, do kościoła w stronę Osolina.

16 stycznia piątek, od g. 16 – Bagno: od p. Chodkowskich w kierunku Godzięcina, od. p. Perykietków za cmentarzem w kierunku Godzięcina, od kościoła w kierunku remizy obie strony.

17 stycznia sobota, od g. 10 – Bagno: od p. Lizak w kierunku kościoła, od boiska w kierunku Osolina, od Osolina w kierunku kościoła obie strony,

18 stycznia niedziela, od g. 14.30 – kolęda dodatkowa.

Parafia Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej w Skokowej

12 stycznia poniedziałek, od g. 15 – Żmigrodzka (4 bloki)

13 stycznia wtorek, od g. 15 – Borówek

14 stycznia środa, od g. 15 – Kościelna, Szkolna, Piaskowa, Boczna, Rubinowa

15 stycznia czwartek, od g. 15 – Stawowa, Prusicka (od POM do państwa Mazurów),

16 stycznia piątek od g. 15 – Strażacka, Zaciszna, Spokojna, Krótka

18 stycznia niedziela, od g. 12 – Prusicka (c.d.), Słoneczna.

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krynicznie

12 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Malin: Akacjowa, Tenisowa, Golfowa, Gajowa, Golfowa, Strzelecka, Sportowa, Główna 31–93, Floretowa, Polna, Słoneczna,

13 stycznia wtorek, od g. 16 – Malin: Główna (od nr 66 do p. Jędrasik i od nr 84 do p. Owsiańskiego), Bociania, Łąkowa, Wierzbowa,

14 stycznia środa, od g. 16 – Malin: Parkowa (od p. Bielskich), Wspólna, Jesionowa, Stawowa, Lipowa, Wiśniowa, Leśna,

15 stycznia czwartek, od g. 16 – Rogoż: Wierzbowa, Parkowa, Topolowa, Azaliowa

16 stycznia piątek, od g. 16 – Rogoż: Lipowa, Słoneczna, Stawowa, Ogrodowa

17 stycznia sobota, od g. 14 – Kryniczno: Szkolna, Parkowa,

18 stycznia niedziela, od g. 14 – Kryniczno: Spacerowa,

19 stycznia poniedziałek, od g. 16 – Kryniczno: Polna, Trzebnicka, Wiosenna, Łąkowa, Ogrodowa,

20 stycznia wtorek, od g. 16 – kolęda uzupełniająca

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here