Strażacy grali w nogę

324

W przedświątecznym tygodniu, odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w halowej Piłce Nożnej Strażaków Państwowej Straży Pożarnej.Finał odbył się w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie, w Gimnazjum im. Macieja Rataja.

Jak mówi Dariusz Zajączkowski, rzecznik prasowy PSP w Trzebnicy, w finale brały udział cztery drużyny, które zajęły ostatecznie miejsca;

1 Komenda Miejska PSP we Wrocławiu

2. Komenda Miejska PSP w Legnicy

3. Komenda Powiatowa PSP w Trzebnicy

4. Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich

– Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. Do końca więc nie było wiadomym, która drużyna zajmie jakie miejsce. W trakcie ostatniego meczu wiadomo było, kto zajął miejsce pierwsze, ale pozostałe rozstrzygnięcia wciąż było możliwe. Jeszcze wtedy mieliśmy cień szansy na miejsce drugie, co prawda grały wtedy drużyny Ząbkowic i Legnicy, więc nic zrobić nie mogliśmy poza dopingowaniem Ząbkowic – relacjonuje Dariusz Zajączkowski i dodaje, że na koniec rozgrywek przyjechał zastępca-ca dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego PSP we Wrocławiu st. bryg Andrzej Abulewicz, który wręczył nagrody.

Dla nas jest to niewątpliwie sukces. Do tej pory nigdy nie zagraliśmy w finale, a już trzecie miejsce to naprawdę dobry wynik – zauważa rzecznik trzebnickich strażaków.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here