Bal Smoka już 17 stycznia

453

W tym roku będzie to znakomity aktor Robert Rozmus. Wystąpi on w podwójnej roli: będzie osobą prowadzącą całe wydarzenie, zaprezentuje się także w przebojowym programie „Robert Rozmus Show”, znanym od jakiegoś czasu z telewizji. Nie zabraknie w nim nieśmiertelnych przebojów, metamorfoz scenicznych, z których Robert jest znany oraz wyjątkowej interakcji z publicznością. W programie wyjątkowy konkurs – niespodzianka, który specjalnie na żmigrodzką imprezę przygotował Robert Rozmus. Artysta zresztą nagrodzi zwycięzców atrakcyjnymi gadżetami, ale o szczegółach na razie „sza” -nie odkrywajmy wszystkich kart. Oprawę muzyczną zapewni zespół, który towarzyszy aktorowi w jego recitalach, będzie więc niezwykle przebojowo – usłyszymy wszystkie największe hity minionych lat – mówią organizatorzy.

Już teraz w sprzedaży są bilety na imprezę, w cenie 190 zł od pary/ 95 zł od osoby. W cenie oczywiście bogate menu, atrakcyjny program i wyjątkowa atmosfera!

Bilety do nabycia w sekretariacie Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie (ul. Wrocławska 12), można też dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem: 71 385 31 34.

Jako co roku, przy okazji balu zbieramy też środki dla potrzebujących mieszkańców. W tym roku prosimy o pomoc dla pana Andrzeja Lacha, o naszym bohaterze piszemy więcej w osobnym artykule.

Bal Smoka już 17 stycznia

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here