Sukces karateków z Kryniczna w Pucharze Polski

741

Dziewięcioosobowa reprezentacja klubu wzięła udział w XVII Pucharze Polski Dzieci i Młodzieży Polskiego Zrzeszenia Karate, jaki rozegrany został we Wrocławiu 13 grudnia br. Zawodnicy wywalczyli dwa medale w konkurencjach indywidualnych i drużynowych kata. W finale drużynowym dziewcząt z rocznika 2006 i młodszych, nasza drużyna w składzie: Celina Dynia, Klaudia Łobaczewska oraz Karolina Pogoda zdobyła srebrny medal. Swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdziła Celina Dynia, która po pasjonującej walce i deklasacji zawodników dorzuciła złoty krążek w kategorii kata indywidualne dziewcząt.

Dobry start zaliczyli pozostali zawodnicy: Klaudia Bieszczad, Dawid Łobaczewski, Mikołaj Szymczuk, Paweł Sobków, Oskar Mulcan i Bernard Bernasiński.

Jesień dla karateków okazała się bardzo szczęśliwa, w trzech turniejach wywalczyli oni 30 medali. Występ w Pucharze Polski był ukoronowaniem jesiennych startów. Miejmy nadzieję, że po świątecznej regeneracji wciąż będziemy mogli się cieszyć z kolejnych sukcesów.