Co znajdziecie Państwo w nowym numerze NOWej gazety?

128

W NOWej przedstawiamy laureatów Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu – w tym tygodniu kategoria biznes i sport. Prezentujemy również radnych ze Żmigrodu, kim są, jakie są ich zainteresowania, a co najważniejsze jak można się z nimi skontaktować. Tylko u nas interesująca rozmowa z prezes Trzebnickiego Centrum Medycznego „Zdrój”, a także relacja z wizyty u przesympatycznej pary, która spędziła ze sobą już 60 lat. W tym tygodniu relacja ze studniówki z Powiatowego Zespołu Szkół w Obornikach Śląskich. U Nas zajdziesz przegląd najciekawszych wydarzeń sportowych w naszym rejonie. Warto sięgnąć po prasę i być na bieżąco z nowinami.

1

3 KOMENTARZY

  1. A co w tym takiego dziwnego że ma zarabiać 12 tys zł. Przecież jak pisaliscie w 2012 roku Adach zarabiał rocznie 156,7 tys zł co na miesiąc daje ponad 13 tysięcy. Wiec jego się czepiacie na poczatku

  2. To jest wysoce nieprzyzwoite. Cynizm i bezczelność władz czy to starych czy nowych nie zna granic. Na litość boską nie może być tak że rozlicza się poprzednika z każdej złotówki czyniąc zarzuty, samemu zaczynając od tego samego. Rozumiem stare się nie nachapalo idzie nowe i też już chce. Zwyczajny „chlew polityczny” i warcholstwo. Zuzia czas pokaże właściwość wyboru, ale w sytuacji „politycznej burzy” elementarna przyzwoitość nakazuje pewne odmienne zachowania, prawdziwe a nie kosmetyczne (udawane).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here