Szybki internet i telewizja personalizowana

351

Niskie koszty i wysokie profity

W Netii można zdecydować się na wykupienie pakietów składających się z jednej, dwóch lub trzech części składowych: internetu, telewizji i telefonu. Najtańszy pakiet internetowy kosztuje 29,90 zł miesięcznie, bez limitu transferu danych, z prędkością do 20 Mb/s. Najdroższy pakiet to 49,90 zł miesięcznie – zapewnia on transfer do 300 Mb/s. Za kwotę o 10 zł wyższą, można powiększyć go o telewizję na życzenie, podobnie jak poprzednie oferowane pakiety w abonamencie obejmującym umowę na 12 miesięcy. Najdroższy z pakietów GigaKablówki z Netii to koszt rzędu 74,90 zł miesięcznie i obejmuje:

  • Telewizję osobistą od 35 zł miesięcznie, 19 pakietów tematycznych do wyboru (178 kanałów, w tym 59 kanałów HD),
  • Internet Max 300 Mb/s,
  • Lepszy Telefon 30 – z 30 minutami gratis do numerów stacjonarnych w Polsce,

Dla porównania, za kwotę 64,90 zł miesięcznie w Vectra można uzyskać tylko telewizję kablową z dostępem do 155 kanałów w tym 34 w jakości HD. Za internet i telefon trzeba dodatkowo zapłacić. Internet o prędkości 150 Mb/s kosztuje 80 zł miesięcznie.

W UPC internet kosztuje 169 zł miesięcznie przy prędkości pobierania do 250 Mb/s oraz wysyłania 20 Mb/s. To oferta z pakietem Max Extra HD, ze 169 kanałami, w tym 40 w jakości HD, z darmową nagrywarką, pakietem HBO na 30 dni oraz telefonem z darmowymi 240 minutami.

Parametry techniczne nowoczesnych pakietów

Minusem oferty GigaKablówka jest niski poziom wysyłania danych w pakiecie internetowym – 10 Mb/s, może nie być wystarczający dla wymagających klientów.

Atutem oferty jest niewątpliwie spersonalizowana telewizja kablowa, gdzie spośród 178 kanałów, w tym 59 w jakości HD można wybrać pakiety tematyczne, które interesują klienta. W zestawie uzyskujemy dekoder Netia Player z funkcjami Smart TV i nagrywaniem, wbudowanym odtwarzaczem plików, obsługą polskich napisów, a do tego router i pilot. Cena pakietu jest bezkonkurencyjna. Dodatkowo Netia oferuje Gibakablówkę w umowie na 12 miesięcy.

1 KOMENTARZ

  1. jak ktoś był w zasięgu astera to nie powinien sie zatsanawiac i skorzystać z gigakabla bo można sporo zaoszczędzić no i przejście jest bez kar umownych

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here