Mamrot na dłużej w Chrobrym

143

Przypomnijmy, że Ireneusz Mamrot objął stery w Chrobrym w grudniu 2010 roku. Od tamtej pory, dzięki swojej ambicji i niezwykłej trenerskiej wiedzy przeszedł do historii tego klubu. Jako jedyny trener w dziejach Chrobrego awansował ze swoją drużyną najpierw do II ligi zachodniej, a następnie do I ligi. Ponadto dwukrotnie doprowadził zespół do 1/16 finału Pucharu Polski. Sukcesy te sprawiły, że trzebniczanin kilka razy przedłużał kontrakt z głogowskim klubem. Teraz na półmetku debiutanckiego sezonu na arenie I-ligowej włodarze Chrobrego postanowili podpisać nową umowę ze szkoleniowcem. Warunki dalszej współpracy sam zainteresowany zaakceptował i w efekcie za sterami Chrobrego będzie stał do czerwca 2016 roku.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]

Wspaniała atmosfera wróciła po awansie do pierwszej ligi. W tej chwili pracuje mi się tutaj bardzo dobrze. Pewnie wielu trenerów mi zazdrości, a ja jestem dumny, że mogę pracować w Chrobrym – napisał na łamach oficjalnego serwisu internetowego głogowskiego klubu Ireneusz Mamrot. Co ciekawe minionej jesieni szkoleniowiec ten przekroczył granicę 131 meczów ligowych, stając się tym samym trenerem Chrobrego z najdłuższym stażem spośród minionych ponad 40 lat. Swoje umiejętności trenerskie trzebniczanin podnosił ostatnio podczas tygodniowego stażu w holenderskim klubie FC `Twente” Enschede. Przypomnijmy, że Chrobry Głogów aktualnie zajmuje 12. miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 22. punktów.

Nie tak dawno, bo 14 grudnia Ireneusz Mamrot obchodził swoje 44. urodziny. Z tej okazji w imieniu kibiców piłkarskich z powiatu trzebnickiego i redakcji NOWej składamy Irkowi serdeczne życzenia zdrówka, szczęścia i dalszych sukcesów w pracy trenerskiej!

[/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here