Dokąd na sylwestra?

2827

Trzebnica

W Trzebnicy mamy niewiele lokali, gdzie można się bawić. Sylwester jest jednak organizowany jak co roku w hotelu Trzebnica. Koszt imprezy to 550 zł od pary. W cenę wliczona kolacja, przekąski ciepłe i zimne przez cały czas trwania imprezy jak również 0,5 l wódki na parę. Imprezę uświetni zespół Andy`s Band. Hotel przygotował również specjalne ceny dla gości chętnych wynająć pokój po hucznej nocy
Podobną ofertę przygotowała restauracja Palermo. Tu impreza przewidziana jest do 120 osób. Cena za parę to 350 zł w co wliczona jest kolacja, przekąski ciepłe i zimne, napoje oraz 0,5 l wódki na parę. Muzykę na żywo zapewni zespół Karol Band.
Pub Zaćmienie  również zaprasza w noc sylwestrową. Planowana jest impreza kameralna dla stałych bywalców, jednak każdy chętny będzie mile widziany. Jeżeli w pubie zrobi się za ciasno zostanie otwarty Zmierzch, a co za tym idzie impreza zrobi się „dwupoziomowa”. Wstęp będzie kosztował 25 złotych.
 
Oborniki Śląskie
Oborniczanie nie maja większego wyboru jeśli chodzi o imprezy sylwestrowe. Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że żaden z bardziej znanych lokali obornickich nie organizuje balu sylwestrowego. Mieszkańcy mogą jednak wybrać się do Pęgowa, gdzie restauracja Noce i Dnie ugości wszystkich chętnych do zabawy. Impreza kosztuje 300 zł od pary, w co wliczone jest rozbudowane menu, na temat którego informacji udziela właściciel. Dobrą zabawę zapewni DJ.
Żmigród
Na iście królewski bal sylwestrowy mieszkańcy Żmigrodu i okolic mogą wybrać się do Pałacu Żmigród. Zostało już niewiele wolnych miejsc. Bardzo przystępna cena 125 zł za osobę zawiera mnóstwo pyszności, serwowanych przez całą noc w formie bufetu szwedzkiego, jak również gorącą kolację i cztery inne gorące posiłki w trakcie imprezy. Wieczór uświetni muzyka na żywo, jednak nazwa zespołu stanowi niespodziankę dla gości. Będzie możliwość zakupu alkoholu w lokalu w specjalnych cenach.
Zawonia
W Zawoni można będzie się zabawić w Zajeździe pod Kogutem, gdzie wieczór uświetni kapela Klimat z Czeszowa. Cena 185 zł za osobę obejmuje uroczystą kolację oraz bufet szwedzki, uzupełniany przez cały czas trwania imprezy. Alkohol należy sobie zapewnić we własnym zakresie.
 
Milicz
Na imprezę sylwestrową w Miliczu zaprasza Restauracja „Lema”. Koszt balu to 400 zł za parę. Restauracja oferuje bogate menu z ciepłymi posiłkami i przekąskami oraz szampana o północy. Muzykę na żywo zapewnia zespół Miraż.
 
Wisznia Mała
Mieszkańcy gminy Wisznia Mała najbliżej będą mieli do Karczmy Miłocin, która w tym roku stawia na Włochy. Prawdziwie włoskie smakołyki w menu, włosko brzmiący zespół na żywo i 0,5 l polskiej wódki to koszt 640 zł od pary. Dla gości zabawy sylwestrowej przewidziano również specjalne ceny pokoi.
Sięgając troszkę dalej w stronę Wrocławia na uroczysty bal zaprasza również Hotel „Wena” w Psarach, który oferuje smakowite menu oraz muzykę na żywo do północy, po północy DJ, w cenie 230 zł za osobę. Jak co roku wielki bal organizuje także Hotel „Jasek”, który w kwocie 650 zł od pary pomieścił rozbudowane menu dostępne na stronie internetowej hotelu, jak również szampana, 0,5 l wódki oraz muzykę na żywo do białego rana.
We wszystkich podanych powyżej lokalach są jeszcze dostępne miejsca na noc sylwestrową. Może warto, więc wdziać odświętne wdzianko i zaszaleć. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert okolicznych lokali, a tych którzy witają Nowy Rok w domu zapraszamy na coroczne tradycyjne miejsca spotkań sylwestrowiczów.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here